Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor beszélgetek egy számomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor beszélgetek egy számomra szimpatikus sráccal, honnan tudjam?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk én beszélek többet, hogy untatom, vagy csak csendesebb fajta és nem beszél sokat?

Vannak olyan srácok, akikkel ha beszélgetek kevesebbet beszélnek, mint én, általában azt látom, hogy mosolyognak, nem elutasítóak, de mik a jelei annak, hogy valóban érdeklem, nem untatom?


2022. febr. 3. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Meg tudodnl e nyitni.


Ha szivesen beszel magárol akkor nem csendes tipus


Ha az erdeklodeseidre 1 2 szoban reagál csak akkor csendes


Ha untattad nem fog keresni

2022. febr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ahogy #1 írja...


ha unalmas vagy számára akkor el fog kerülni..


persze ez nehezebb ha mondjuk a kollégád..

2022. febr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, kollegális viszonyra gondoltam. Sok férfi munkatársam van. Ha épp együtt dolgozunk valanelyikkel szoktunk beszélgetni. Ezért is volt a kérdés, hogy honnan tudjam érdekli-e a mondandóm, csak visszahúzódó, vagy halálosan unja a fecsegésem?
2022. febr. 3. 13:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor mindegy ne erdekeljen


Beszelsz vele, ha jol esik

Nem beszelsz ha nem esik jol


A többit sz.rd le


Majd lép vmit ha akar, add onmagad. Vagy kell neki vagy nem.

2022. febr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!