Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy itt két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy itt két hónapig beszélgetek egy szimpatikus pasival napi szinten, és egyszercsak nem ír többet?

Figyelt kérdés
Nem akartunk találkozni, vagy párkapcsolatot csak úgy nagyon jó barátok lettünk.
2019. ápr. 3. 13:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Nyugi, ez a viselkedés itt megszokott...
2019. ápr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
“ csak úgy” itt nem lehet beszélgetni :)
2019. ápr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell érteni ez alatt? Meg sem indokolta, hogy miért nem fog írni? Írtál neki és nem válaszol?
2019. ápr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem indokolta, el se köszönt, sőt úgy maradt abba a beszélgetés, hogy kérdéseket is tett fel, amelyekre választ várt. Írtam neki azóta kétszer, de semmi már egy hete.
2019. ápr. 3. 14:10
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen. Leveleztünk (nem röviden), aztán egyszer csak eltűnt. Még senkivel nem találkoztam innen, de őt érdekesnek találtam ahhoz, hogy ha arra kerül a sor, akkor személyesen is folytassuk a témákat. Szerintem találnak mást ezek az emberek.
2019. ápr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%

Én is jártam már így, igaz fordított nemekkel, szóval a nő nem írt többet. Kezdetben nagyon dühített, gyűlöletet éreztem miatta. Aztán haragot, utálatot, előítéletet...


Hiba volt. Nem tudom, hova tettem az eszem.


Ez van, el kell fogadni a döntését. De ez ne szegje kedved, előbb-utóbb majdcsak találsz egy olyan havert/jóbarátot aki nem lép majd le. De úgy tűnik nem ő volt a megfelelő erre.


Ha pedig mégsem, akkor tanuld meg függetleníteni magad ettől és érezd jól magad, enélkül. Menni fog, meglátod.

2019. ápr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet törölték a fiókját, történt vele valami ami miatt nem internetezik, vagy csak nem érdekled és modortalan.
2019. ápr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2019. ápr. 3. 14:16
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok padlón miatta, csak kicsit rosszul esik.
2019. ápr. 3. 14:18
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is csináltam már ilyet többször, általában mikor nem halad sehova a beszélgetés vagy azt érzem hogy nem érdeklem a másik felet. Lehet hogy ő akart volna párkapcsolatot de mivel te nem ezért nem erőlteti a dolgot.
2019. ápr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!