Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belészerettem a meddőségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belészerettem a meddőségi orvosomba. Ugye elég gáz helyzet? Elmúlik hamar?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
nem hiszem hogy a meddőség elmúlik
2010. febr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
igen ez gáz
2010. febr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Ne higgy senkinek! Igen, gáz. Nem, nem az.
2010. febr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak egy pillanatnyi allapot...tolle megkapod azt afigyelmet amit mastol nem kaptal meg..jol esik h figyel rad..stb.Kesobb tisztazodni fog benned h o csak az orvosod es ez a kotelessege.Ennek azonban van egy masik oldala is..ha eszer veszed h o is erdeklodik irantad akkor ne habozz!Ezt konnyen kideritheted finom noi praktikakkal;)
2010. febr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem erdeklodhet utanad, ugyanis az orvos beteg lapcsolatat tiltja az etika, fel is fuggeszthetik erte. Ha meddoseggel kezel, akkor valszeg babat akarsz... valaki mastol. Elobb ezen gondolkodj el!!!!!!!!
2010. febr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia

látom régi már a kérdés.Csak annyit kérdezhetek,hogy melyik városban élsz?Nyugi,csak kíváncsiság,hogy az-e akire gondolok :)

/nő vagyok/

2011. máj. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mármint az orvos az-e.
2011. máj. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!