Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lánnyal megegyeztetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánnyal megegyeztetek, hogy csak "barátság extrákkal" kapcsolatban vagytok, de te mégis többet szeretnèl, akkor hogy állnál elő vele?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja tart a dolog, de előtte is összejöttünk párszor buli után piásan. Mikor feljött hogy ennek akár adhatnánk nagyobb teret, én mondtam hogy nem szertnék komoly kapcsolatot. Mindketten épp szakítást dolgoztunk fel, szóval ez mindkettőnknek megfelelt. Azòta eltelt egy hónap, és heti 2-3 estén együtt alszunk. Nem csak szexelünk filmezünk is, és van hogy hajnalig beszélgetünk. Nekem kezd nagyon fontos lenni ez az egész, és elkezdtem parázni hogy vége lesz. Néha látok jeleket hogy ő is sokkal többet érez, pl van egy másik lánybarátom, akivel sokszor kocsikázunk mert együtt dolgozunk és meló után jó beszélgetni. Rá olyan mintha sokszor féltékeny lenne.
2022. febr. 6. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyenesen. Te mondtad, hogy nem akarsz többet, ezek szerint ő nyitott rá. Mitől félsz?
2022. febr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem mondta nyíltan hogy kapcsolatot szeretne. Mikor szóbajött, hogy "részegen sokszor kötünk ki együtt" ő mondta hogy a "pia árát akár meg is spórolhatnánk"

Ez persze felhívás volt keringőre. Ekkor én még tényleg dolgoztam magamon és kapcsolatra nem álltam készen, és ezt el is mondtam neki. Erre mondta hogy ő sem arra értette hogy akkor legyünk együtt, csak csinálhatjuk ezt nyíltan is.

Félni csak attól, hogy ő tényleg csak ennyire áll hozzám. A kémia nagyon jó köztünk, és a nőknek éppúgy vannak igényeik mint nekünk szóval ezt nem merem biztos pontnak venni.

2022. febr. 6. 22:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor sincs mit veszítened, legfeljebb nemet mond. Attól még szexelhettek továbbra is.
2022. febr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!