Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne kelljen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne kelljen felmondanom anyámnak a biológiát?

Figyelt kérdés
Nagyon kínos egy kérdés, nem kell kicikizni miatta. -.- Na szóval, anyám minden egyes tananyagot kikérdez tőlem mostanában, mert különben nem tanulom meg, és szar jegyeket hozok. Az a baj, hogy most vettük a suliban a szaporodást, a nemi szerveket, és az ilyesmiket. Nyilván azt is fel akarja mondatni velem, de nem akarom, mert enyhén szólva kínos. Elsumákolni nem tudom, mert megnézi a könyvben hol tartunk, ha meg a szemébe mondom, hogy nem akarom felmondani, azt fogja mondani, hogy "ne szórakozz már velem." Mit tegyek? Csak normális válaszokat, köszi.
2010. szept. 10. 19:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mondd fel apudnak. vele még poént is lehet belőle csinálni.
2010. szept. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tanulj hajnali 4 ig akkor már tuti alszik Mutter
2010. szept. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Tudományban nem kell szemérmeskedni.
2010. szept. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát ne mondd és kész. Vagy mondd meg neki, hogy esküszöl, hogy megtanultad, de rohadt kínos erről beszélned vele. Egyébként hány éves vagy? Én 16 körülire tippellek, ilyenkor már szerintem nem okos dolog felmondatni a leckét. Vagy tettél valamit, ami miatt ez a büntetés?
2010. szept. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kínos beszélni róla, de csinálni már nem? Meg ökörségeket kérdezni?
2010. szept. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én is azt hittem h ciki anyuval ilynekről beszélni de aztán túlestünk rajta (kisebb-nagyobb lelki sérüléseim lettek ) és utána békénhagyott
2010. szept. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
anyád egy szadista barom már bocs!!!
2010. szept. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
15 vagyok. Mindössze annyi, hogy nem vagyok tanulásban megbízható. Amúgy nem érdekel a szex, de nekem akkor is kínos. Hiába mondom azt, hogy rendesen megtanultam, úgy is megnézni a könyvet, füzetet, nyilván azt fogja mondani, hogy "Ó, kislányom ebben semmi kínos nincs.." Hát de, van.. -_- Kb. égne tőle a pofám. "A férfi nemi szerv behatol a női nemi szervbe, a fajfenntartás érdekében..."
2010. szept. 10. 20:32
 9/14 anonim ***** válasza:
ebből mért kell problémát csinálni?:D felmondod és kész :)
2010. szept. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sztem meg általános! Velünk is ez volt, 7-ig kikérdezte anya az összes leckét. Után ha nem tanultam meg és rossz jegy, akkor jött a szobafogság, s volt időm bepótolni. Aztán már középsuliban már csak akkor mondtam fel ha én vittem oda. Mai napig viszem, még akár húgomnak is hogy a szavakat kérdezze ki, és egyetemista vagyok...!

Én úgy gondolom, hogy így megtanulja a gyerek, hogy számon fognak kérni tőle mindent!


Egyébként beszélni erről nem ciki! Ez természetes dolog, s ezt anyukád is tudja. Majd te is megérted.

Ez olyan mint először venni tampont vagy betétet. Vagy először megvenni az óvszert. Túlesel rajta és jobb lesz. Ráadásul anyukád is nyugodt lesz, hogy az ELMÉLETI részt már jól tudod! :) Szóval szerintem mondd csak fel nyugodtan!

24/L

2010. szept. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!