Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van más 25 körüli is akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más 25 körüli is akiknek szintén rossz kapcsolatai voltak eddig?

Figyelt kérdés

Nekem csak egy barátnőm volt, de nem volt jó. Sokkal jobbnak képzeltem el a párkapcsolatot, ő nem is szeretett engem.

Mindenkit úgy látok mintha nekik milyen jó kapcsolatuk lenne, szeretik egymást, van sok jó programjuk.

Jó lenne tudni más korombelinek milyen kapcsolata/i volt/ak eddig. Aki szeretné leírhatná.Köszi!


2022. febr. 7. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatom jó volt. Megválogattam a partnereimet és nem szedtem fel minden nőt pinä-pinä alapon.
2022. febr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szintén
2022. febr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló a helyzet.
2022. febr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26/L vagyok, először vagyok boldog párkapcsolatban, ezelőtt csak rosszak voltak, legtöbb toxikus is. Önfejlesztés, önismeret kellett hozzá, hogy most jót találjak
2022. febr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szintén 26L, nekem is csak rossz kapcsolataim voltak sajnos. Olyanok, amelyekre nem úgy gondolok vissza, mint egy szép emlékre, hanem "úristen, miért is voltam vele annyi ideig?!!" és hasonlók.
2022. febr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én még nem tudom hova tenni, felvaltva jönnek a szép pillanatok és az "úristen, miért is voltam vele annyi ideig?!!" feeling. -26L
2022. febr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt semmilyen sem. Nem kellek senkinek.

30F

2022. febr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!