Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nőnek rossz az apjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek rossz az apjával való kapcsolata, vagy egyenesen nincs, az garantáltan rányomja a bélyegét arra, ahogyan a kiszemeltjeihez viszonyul?

Figyelt kérdés
Mindig ilyeneket olvasok, illetve ha egy nő nem egészséges módon kötődik, azt is kapásból az apjára szokás fogni.
2019. ápr. 6. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Attól függ feldolgozta-e már a traumát, vagy csak elásta, jó mélyre.
2019. ápr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
így lesz egy nőnek apa-komplexusa
2019. ápr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen.
2019. ápr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#2

És az miben nyilvánul meg?

2019. ápr. 6. 20:59
 5/13 anonim ***** válasza:
egy olyan egészségtelen párkapcsolatban fogja magát találni, ahol a férfi és a nő nem egyenrangú felek, akik kölcsönösen tisztelik egymást és támogatják a másikat. hanem lesz egy kvázi apja, akivel alá-fölérendeltségi viszonyban lesz. az lesz amit a férfi mondd a kapcsolatban, mivel ő felveszi egy óriás gyerek szerepét, akinek nincs beleszólása az életébe.
2019. ápr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sajnos igaz. Nálam legalábbis.
2019. ápr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem törvényszerű! Az az elmélet, hogy a nők tudat alatt olyan férfit keresnek párjuknak, akik hasonlítanak az apjukra (Nem külsőségek alapján)

Tök mindegy jó vagy rossz az apával való kapcsolat.

2019. ápr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Ne foglalkozz az "apakomplexus" amcsi szóval, mert sokszor nem létezik. Sokkal hatékonyabb, ha önmagadat erősíted, erős önbizalommal, öntudattal, úgy tudni fogod, hogy neked milyen érzelmi igényeid vannak egy kapcsolatban, s mit tudsz te is adni. Nézz meg pár előadást:

https://www.youtube.com/results?search_query=onismeret

2019. ápr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom, hogy nagy baj az, hogy az apám nem volt jó értelemben véve szerelmes a lányába, azaz belém. Anyám is mindig úgy érezte, hogy nem szereti őt. Pedig szerette egyébként, de ezt nem fejezte ki soha semmilyen romantikus módon, tehát anyám nem érezte nőnek magát mellette. És valahonnan innen eredhet az, hogy soha nem hittem el egyetlen páromról sem, hogy szeret engem. Mindig azt gondoltam, hogy én vagyok a szamár a ló helyett. Amikor az a srác közeledett hozzám, akibe nagyon szerelmes voltam, anyám is rátett egy lapáttal, mert épp akkor kezdte hajtogatni, hogy nem szabad ennyire egy fiúhoz ragaszkodni, amikor az illető felhívott egy mondvacsinált ürüggyel és majdnem sírtam a nevetéstől, annyira átlátszó indokkal szerezte meg a telefonszámomat egy közös ismerőstől. De akkor anyám jött ezzel a negatív szöveggel és onnan kezdve nem hittem el, hogy egy ilyen férfinek én valóban tetszhetek. El is baltáztam rendesen.
2019. ápr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha nem is garantáltan, de elég nagy esély van rá.

Úgy van, ahogyan más már írta: attól függ, feldolgozta-e már a lelkében az apjával való problémáit.

2019. ápr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!