Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálnak engem a lányok/nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálnak engem a lányok/nők?

Figyelt kérdés
Most vagyok 17éves végzős gimnazista, és eddig 1barátnőm volt az is fél év volt de azóta semmi, vidékből szoktunk bejárogatni busszal a közeli városi gimibe néhány osztálytársammal akik szintén ott laknak, nekik vannak lány ismerőseik akik 2-3évvel mind fiatalabbak, nos ezekből szinte mind1ik utál a reakciójukból levéve,és más egyéb nonverbális jelekből,hozzám való beszédstílus alapján , de én pedig semmi rosszat nem csináltam, discoban se vagyok bunkó, sose rúgok be , ezek meg multkor megyek barátommal innivalót venni, elmennek előttem és az egyik direkt úgy mutogatott meg olyan grimaszt vágott, multkor meg amikor leszálltam a buszról onnan beintett -.- , persze uncsitesómmal meg semmi gondja nincs1iknek se pedig nem sokban különbözünk egymástól max h neki szőke a haja meg vékony a hangja nekem meg elég mély. anyu meg mama állandóan mondja h mért nem szerzek barátnőt meg hogy milyen jóképű vagyok de ez szerintem nem igaz...
2010. szept. 10. 22:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem neked is vissza kéne szólnod, hogy "Állj le, te rühes céda" vagy valami, nézzenek már magukba, állítom, az ilyen legbénább csajok szólogatnak be.

16L

2010. szept. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Na ez tényleg érdekes szitu.Rendesen kötözködnek veled a csajok.Szerintem nem kellene hagynod.

Én is megfigyeltem a nők arckifejezését velem kapcsolatban.Mondjuk amikor jön szemben velem az utcán.

Van az összeszorított száj,lefelé néző.

Rám néz,enyhén enyhén megemeli a szemöldökét.

Kicsit zavarba jön,enyhe mosoly.

Félelem.

Az ilyen bunkóskodóknak szólj vissza,tegyél megjegyzést a súlyukra stb!

2010. szept. 11. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én a kérdésből meg a kommentjeidből úgy veszem ki hogy értelmesebb ember vagy annál mint hogy leállj egyáltalán beszélni is ilyen lányokkal.szerintem még azt az időt is kár elvesztegetni rájuk hogy beszólj nekik.azt pedig végképp ne engedd hogy akárki elvegye a kedvedet, ne foglalkozz velük.mondom ezt én több évnyi tapasztalattal ilyen téren úgyhogy higyj nekem
2010. szept. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Engem is utálnak mind. Ez van.
2013. márc. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!