Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen viselkedés ez? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen viselkedés ez? A barátnőm kiszívta a nyakam?

Figyelt kérdés

Nem az első eset, és kezd elegem lenni. Nem vagyunk már tinik. Állandóan ezt csinálja, "Hogy látszon hogy az enyém vagy"

Legutóbb mikor együtt voltunk durván kiszívta, mert tudta hogy napokig nem találolkozunk utánna. Ha szólók érte, akkor meg balhézik mert biztos más nők miatt nem akarom...


2022. febr. 10. 21:16
 1/10 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem mond el neki még egyszer, hogy ezt többet nem csinálhatja. Ha nem érti meg és téged tényleg zavar, akkor zárd le a kapcsolatot.
2022. febr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezerszer elmondtam. De csak hisztizik, meg féltékenykedik. Rém kínos volt így dolgozni menni.
2022. febr. 10. 21:20
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
mondd hogy ne a nyakadat szívja
2022. febr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%
Én büszke lennék rá, hogy így imád a csajom.
2022. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%
Nekem a pasim szokta kiszívni a nyakam. Nagyon utálom, de kb 1 nap alatt el lehet mulasztani. :)
2022. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt emberek vagytok, tehát megmondod neki, hogy nem akarod, ha továbbra is csinálja engedd el a kapcsolatot. Most "még" csak ezen hisztériázik,no de mi lesz a későbbeikben? Nincs önbizalma, féltékenykedik. Lássuk be ez mindig is mérgezni fogja a kapcsolatot. Gondold át.
2022. febr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szívd ki neki te is, mielőtt be kell mennie a munkahelyére, vagy még jobb, hogy az előtt, hogy a szüleivel találkozik. Hátha beszólnak neki és rájön, hogy ez totál gáz szokás.
2022. febr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 peca1000 ***** válasza:
Lehet, hogy vámpír :)
2022. febr. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kellene gyp-sekkel lefeküdni. :)
2022. febr. 11. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én kidobnék egy ilyen nettó hlyét.
2022. febr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!