Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 33-40 éves nők: csókoloznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33-40 éves nők: csókoloznátok vagy esetleg össze is jönnétek maximum 50 éves férfival, akinek műfoga van?

Figyelt kérdés
Nekem nem menne.
2022. febr. 11. 22:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Kivehetőre gondoltam.
2022. febr. 12. 10:51
 12/17 anonim ***** válasza:

Hogy lehet kivehető fogsorral csókolózni? Gyerekkoromban volt ilyen kivehetős fogszabályzóm, amit rá kellett húzni a felső fogsorra és a szájpadlást is takarta, hányinger volt az egész és az a szag, amikor reggel kivettem...Rémálmaimban se jöjjön vissza.

Valami ilyesmi lehet protézist is hordani.

Hát nem csókolóznék vele, az tuti. De ha kivenné és fogatlan lenne, akkor se. Bocsánat, de a testi vonzalom erről szól, vonzó a teste. Ha nem vonzó, attól még nagyon szerethetem a lelkét, lehet lélektárs, akivel remekül lehet beszélgetni, lehet érdektárs, akivel anyagilag és logisztikailag remekül működtetjük a családot, működhet a gazdasági érdekközösség, akár még szerethetem is emberként, vonzódni meg ahhoz fogok, akinek van foga meg haja, stb.

Ez van, lehet hisztizni rajta, én is tudomásul vettem, hogy a lapos mellkasommal soha nem fogok olyan vonzást gyakorolni a férfiakra, mint egy igazi kebelcsoda.

2022. febr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Én is így vagyok vele utolsó.

Egyszer akart tőlem valamit egy protkós és miután kétszer mondtam nemet arra ,hogy aludjak nála, beszólt, hogy adjak egy puszit és nyújtotta a karjait. Gondolom smárolni akart. Lehet bunkó voltam ,de egyből rávágtam, hogy nem..

Amikor evés közben úgy csattintott vagy cuppogott a fogsorával, mint a mamám, majd felfordult a belem.. 😀

2022. febr. 12. 17:41
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha majd nem lesz egyetlen fogam sem, akkor sem fogok kèrni protkót, majd inkább le turmixolom a rántott húst is :D

De akkor már nyilván nyugdìjas leszek, ès nem a társkeresès lesz a legnagyobb gondom.

2022. febr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, hát ezaz. Nyugdíjas az nem 40-50 éves
2022. febr. 12. 20:53
 16/17 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha kivehető a fogsora!
2022. febr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha kiköphetős.
2022. febr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!