Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Váltanátok ha arra kérne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váltanátok ha arra kérne?

Figyelt kérdés

Napi veszekedési téma a munkahelyem és hogy váltsak. Egy a gond, hogy én a problémák ellenére szeretek bejárni. Az előző munkahelyeimen vagy nem voltam bejelentve, vagy nem voltam kifizetve és gyomorgörccsel jártam be, itt viszont be vagyok jelentve teljesen amennyit keresek, mindig megkapom a fizetést időre és gyomorgörcsöm sincs, ezért én masszívan kapaszkodok, mert azt gondolom nehéz olyat találni ahol legalább nagyjából passzol minden. Egy hátránya van, hogy fix fizetésem van tehát nincs túlóra pénz, és csak úgy tudok kimenni mosdóba és enni ha valaki levált. Fix beosztásom egy jó hónapja van.

Amit ő lát, hogy fáradtan és mindig idegesen jövök haza. Fáradtnak tényleg szoktam fáradtnak lenni, na de heti 2x 10-11 órát és 2x 5-6 órát dolgozom. Magyarul 4 napot dolgozom egy héten hétköznap, 2 hosszút két rövidet. Szeretné ha váltanék és többet keresnék, mert a szakmámban lehet keresni 400-at is, de én kicsit több mint a felét keresem meg jelenleg.

Hogyan oldjuk ezt meg?



2022. febr. 12. 12:34
 1/9 Lachesys ***** válasza:
100%
Mondjuk a heti 4 munkanap amiből 2 rövid, azért nem akkora ok a fáradtságra.... Persze attól is függ milyen munka, fizikai vagy sem. Hát ha mondjuk kétszer ennyit is kereshetnel akkor valóban érdemes elgondolkozni, de szerintem a sok pénz nem ér annyit hogy ne legyél bejelentve meg szétrombold az egészséged. De úgyis vita lesz koztetek, amíg ez a helyzet, úgy látszik a párod nem hajlik kompromisszumra.
2022. febr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mitől vagy ideges, amikor hazamész?
2022. febr. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt csinalsz amit akarsz. A te karriered penzed jövőd munkahelyed energiád vagy esetleg önmegvalosításod is, es nem a párodé
2022. febr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1-es, csak a hosszú napokon fáradok el, rövideken sosem. Javarészt állok, ritkán ülök le, de nem kemény fizikai munkát végzek. Dupla ennyi pénzért dupla ennyit kéne dolgoznom, ez szerinten teljesen logikus. Most magánszektorban dolgozom, állami helyen nem keresnék ennyit sem, és attól tartok hogy szakmailag sem adna annyit.


2-es, elgondolkodtató azért amit a párom mond, és néha igazat adok neki, tényleg rossz hogy pl mosdóba is nehezen jutok ki egy műszak alatt, de amiatt is kimondottan ideges vagyok hogy mi vár itthon és minden nap veszekszik velem és flegma, hogy na most kiléptem-e, na most be szóltam-e valakinek stb. Mondtam neki hogy majd kilépek ha akarok, de ugyanúgy veszekszik hónapok óta.

2022. febr. 12. 12:54
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd, hogy veszekedjen, nem kell ez neked. Örülj, hogy jól érzed magad a munkahelyeden.

Rá vagy utalva? Miért veszekszik? Mit vár tőled?

Szerintem nem szeret és nem tisztel.

Járd a magad útját, és akkor nem leszel alárendelt, kiszolgáltatott és ideges.

2022. febr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Váltanátok ha arra kérne?"

Más a kérés és a veszekedés.

2022. febr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérés nélkül is váltanék - őt váltanám le.
2022. febr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

3-as, én is így látom. Igazából úgy vagyok vele hogy addig csinálom amíg jól érzem magam.


5-ös: Nem akarom hagyni, de olyan makacs... Azért veszekszik mert szerinte a belefektetett munkám több mint amennyit kapok és mert nincs elég pénzem félretéve és nem tartok sehol.


6-os hasonlóképp látom én is.


7-es, nagy mérgembe az én fejemben is megfordult.

2022. febr. 12. 14:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Én alapvetően váltanék, de miatta, hanem magam miatt, és nem mindenáron. És nem pattogva, azonnal, hanem szépen beadogatnám helyekre az önéletrajzom, felmérném a terepet, és csak akkor váltanék, ha találtam egy sokkal jobbat. Szóval nem 10-20e forinttal keresnék többet, illetve ugyanúgy teljes állásba be lennék jelentve, jók az értékelései a munkahelynek, stb.

Ha a párom meg nem tartja ezt tiszteletben, és cseszeget, akkor mehet isten hírével.

2022. febr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!