Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedésnél mennyire van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél mennyire van hátranyban az a nő, aki még 27-30 évesen is otthon lakik?

Figyelt kérdés
Igaz ez idő alatt összespórolja az önerőt majd vesz magának lakást..

2022. febr. 12. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Engem folyamatosan visszautasítottak emiatt, és szerintem, visszatekintve jogos volt az adott férfiak félelme, nem ítélem el őket. Aztán összejöttem a mostani barátommal, ő is otthon lakott az édesanyjánál. Közösen elköltöztünk albérletbe, majd vettünk egy kis lakást.

Szerintem keresgélj olyat, aki hasonló cipőben jár.

2022. febr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként egyáltalán nem zavarna ha otthon lakik, de ha van ideje akkor keresse a társaságom és kész. Nekem van lakásom így cseppet sem számít hol lakik, az a jó ha idővel velem együtt. :)
2022. febr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%

bennem eleve soha fel sem merült, hogy a nőknek lenne lóvéja.

eleve alap, hogy ruppótlanok.

aztán megismertem fél éve egy csajt, aki velem azonos szinten volt.

saját lakás, saját kocsi, saját cég...meg is lepett ezzel, meg hogy még kú rva finom kajákat is tud sütni főzni...elkapta a grabancom a csaj és még szép is..

2022. febr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindkét nemnél visszahúzó erejű. De nálunk megbocsátóbbak szerintem.
2022. febr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"eleve alap, hogy ruppótlanok."


Már megint a hülyegyerek, akinek csak tanulatlan lányoknál van esélye.

2022. febr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Eddig a barátomnál laktam, de most újra otthon vagyok mivel szakitottunk.


Nyáron fogok saját lakást venni , de a negatív hozzászólások alapján , inkább nem is ismerkedek előtte.

2022. febr. 12. 18:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem elsőre önállótlannak tűnhet, ha valaki otthon lakik.


Tény, hogy sokan lusták és nem képesek kilépni a mamahotelból, de vannak esetek, amikor teljesen más a helyzet, meg kell ismerni a hátterét a dolognak.


Pl sokan szakítás után költöznek vissza, mert nincs lehetőségük hirtelen egyedül kivenni egy lakást, kell pár hónap, hogy újra erőre kaphassanak. Ilyen esetben szerintem nem elítélendő dolog, teljesen elfogadható.

2022. febr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne mondd el a pasiknak. Te meg nem is tudod mennyi pasi golddigger. Gyakorlatilag az osszes. Meg a gazdag pasi is maganal gazdagabb csajt akar, felteve ha idomithatja. A csorok elso szava a haverjaikhoz "kepzeld, felszedtem egy penzes csajt", amikor meg rad un es a szex se megy es megkerdezik tole miert nem szakit veled, jon a szoveg "most tartsak el egy csórót, akivel ugyanugy szar lesz, ennek legalabb van lakasa"
2022. febr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9%

Na aki szakitas utan haza koltozik es nem tudja magat eltartani, az mindvegig mamahoteles volt akkor is mikor a parjaval elt.

Odacuccolni valakihez a hulye is tud.

2022. márc. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!