Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tehetném végre túl magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tehetném végre túl magam rajta?

Figyelt kérdés

Teljesen odavagyok egy férfiért kb. 5 éve. Senki és semmi nem tudja elvonni róla a figyelmem, akármivel próbálkozom (ismerkedtem is, de senki nem fog meg úgy, ahogy ő). Sokszor eszembe jut a mosolya, a reakciói, amiket mondott. Sajnos esélyem sincs nála, ezért nem is mondtam el neki soha, próbálom leplezni előtte. Kapcsolata van, jól érzi magát benne. Régen mindig ment az adok-kapok, de mostanra már szinte nem is találkozunk (elköltöztem, ő az utcánkban lakott), de így sem tudom elfelejteni. Ha a városban nagyon-nagyon ritkán összefutunk már csak köszönünk. Tehát alig van kontakt, mégis rá gondolok mindig. Hiányzik az, ami régen volt, a beszélgetések, az incselkedés. Ennél több amúgy sosem volt.

Hogy lehet egy ilyen reménytelen dolgon túllendülni?

29/n


2022. febr. 14. 20:00
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Egyébként lekötöm nagam, rengeteget dolgozok stb., tehát a legyen hobbid jellegű válasz nem opció.
2022. febr. 14. 20:01
 2/23 anonim ***** válasza:
27%
Állj elé és mondd el neki. Ez lett volna már rég a megoldás.
2022. febr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Még annyit, hogy végtelenül szomorú vagyok miatta, már-már attól tartok depresszió közeli állapotban. Ez azóta ilyen rossz, hogy elköltöztem és azóta alig találkoztunk.

Sajnos pszichológusra se időm, se pénzem, bár nem is nagyon hiszek benne.

2022. febr. 14. 20:05
 4/23 A kérdező kommentje:
2: De minek, ha csak magamat égetem le vele? Ő nem viszonozza.
2022. febr. 14. 20:05
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Maradhattak benned olyan kérdések vele kapcsolatban, hogy működhetett volna-e hosszútávon komolya kapcsolatként.

Ha úgy alakult volna, veled lenne és nem a másik lánnyal.

Időre van szükség, utálok ilyen sablont írni de pont azért sablon, mert igaz :) még adj időt magadnak, utána meg a lehetőségnek, hogy megismerj más embereket. Neked is eljön a megfelelő ember és megérted, hogy az ehhez hasonló esetek miért nem alakultak tovább.

Kitartást.

2022. febr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

5: Köszi! Csak attól tartok, kifutok az időből, hiszen lassan 30 leszek, elment már 5 évem a semmire.

Az a furcsa, hogy ennyi idő után is remeg a gyomron, hevesen ver a szívem, ha a közelemben van.

2022. febr. 14. 20:08
 7/23 anonim ***** válasza:
Ha ez valamennyire megnyugtat, nem vagy egyedül. Két éve tetszik egy fiú és bármit teszek, nap mint nap eszembejut. De pont azért írtam le ezt, talan az játszik közre ebben, hogy ott van benned az a “mi lett volna ha..”
2022. febr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
7: Ebben valószínűleg igazatok van. Valamennyire tudom, hogy tetszettem neki, csak nem eléggé. Gondolom ezért nem tudom lezárni.
2022. febr. 14. 20:12
 9/23 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb sikerül összefutni vele, hívd el kávézni, hogy már régóta szeretnél kávézni vele. Aki mer, az nyer, legalább tapasztalatot.
2022. febr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ő biztosan nem fog velem kávézni. Nagyon jó kapcsolata van, megmondta, hogy nem fog kilépni.
2022. febr. 14. 20:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!