Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit csináljak talán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak talán tetszek neki?

Figyelt kérdés

19 lány vagyok és akadt egy kis problémám.Van egy férfi aki sokkal idősebb nálam.Egy picit alacsonyabb is nálam.Sose vonzottak az alacsonyak és az idősebbek.Valamiért mégis ugy érzem ,mintha vonzódnánk egymáshoz.Régóta ismerem sokat beszélgetünk mindig ott van a közelemben.Volt amikor elég sokáig néztünk egymás szemébe de mindketten zavarba jöttünk.Ma is kabátban voltam és nagyon fáztam őt nem érdekelte hogy egy másik lány egy szál pulcsiban ott didereg mellettem rámterítette a kabátját hogy ne fázzak :)Egy helyre szoktam járni ahol ő dolgozik.Amikor indultam hazafelé mondtam hogy majd jövőhéten jövök és azt mondta nekem szó szerint: "Én várni fogok rád"

Nemtudom mit csináljak.Nem tudom kiverni a fejemből.Nincs barátnője se felesége.Tetszem neki?Akarhat valamit tőlem?


2009. okt. 30. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
hány éves?
2009. okt. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
dugni akarhat
2009. okt. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen tetszel neki. Most hogy komolyabbak-e a szándékai vagy nem, azt nem lehet tudni... Idővel úgyis kiderül. De ha vonzódsz hozzá ne parázz, hagyd, hogy történjenek a dolgok. Az idő úgyis mindent eldönt.
2009. okt. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kora?
2009. okt. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szólalj már meg
2009. okt. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
idióta
2009. okt. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mennyi idős????
2009. okt. 31. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!