Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez talán arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez talán arra utal, hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés

Eddig mindig csak nézett,néha beszéltünk. Szünetben minimum egyszer véletlenül mindig találkozunk. Ma ő ott állt az ajtóban,mint vmi őr,mert 1 tanár megbízta,hogy,aki kimegy az udvarra,azt ne engedje be. Én kimentem,de visszakartam menni. Egyébként mindenki mást szó nélkül visszaengedett,csak engem nem,és elkezdett velem incselkedni. De végül beengedett.

Szerintetek?


2010. máj. 21. 17:15
 1/1 anonim ***** válasza:

vszinü észrevette hogy teis nézed őt és ezért kiváncsi h bejön e neked. (Tipikus ha 1 csaj az incselkedés közben nem küld el a halál f@szára akkor bejövünk neki, legalábbis ezt gondoljuk) Szal ja én legalábbis ha ilyen helyzetbe lennék ezért csinálnám amit csinálnék. :)


17/F

2010. máj. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!