Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők ugyanúgy elítélik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők ugyanúgy elítélik az erotikus masszázst, mint a prostit?

Figyelt kérdés
Arról beszélek, ha valaki szingliként megy ilyen helyre. Sokaknál már az szakító ok, ha megtudja, hogy a párja régen szingliként volt prostinál. Az erotikus masszőrrel is ez a helyzet vagy az egy fokkal elfogadhatóbb a nők szemében?
2022. febr. 18. 19:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Nálam ugyanúgy gáz, de csak 1 nő vagyok.
2022. febr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Ugyanúgy gáz
2022. febr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Számomra szinte egy kutya és kizáró ok. A lényege ugyanúgy a szexualitás, az, hogy effektív be is dugod-e, vagy más módon éri el, hogy elmenj, az már lényegtelen.

Valamivel kevésbé zavaró számomra, de egy olyan "hobbi" amit nem tudok elfogadni a páromtól. Nem tudnám elhinni, hogy ő csak addig járt, mostantól meg örökre csak én vagyok. Mert neki erre láthatóan igénye van, én meg nem szeretnék azon gondolkozni, vajon elég vagyok-e, vagy ha valamiért kimaradás van a szexben egyből bejelentkezik majd, esetleg csak úgy, egyébként is, mert hiányzik neki.

Nem hiszem, hogy teljes tudna lenni a bizalmam felé.

2022. febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Én nem ítélek el semmit. Egyetlen egy dolog zavar, hogy egy normális masszázs szalont nem lehet üzemeltetni, anélkül hogy ne kelljen napi több kiéhezett férfinak elmagyarázni, hogy a masszázs nem egyenlő a “boldog befejezessel”..
2022. febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 peca1000 ***** válasza:
7%

Pedig a Happy Finish-el az igazi! :)


Egy kis Jóni, Nuru, Lingam masszás sokat tud javítani a közérzeten :)

2022. febr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Az egy dolog, de akkor menjen olyan helyre az ember ne egy “mezei” szalonban keresse ezeket.
2022. febr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélem el, menjenek nyugodtan bármelyikhez az egyedülálló férfiak. De ha velem van a pasi, akkor repülne azonnal egy ilyenért. Ennyire egyszerű.
2022. márc. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz a prostituált, mint az erotikus masszőr.
2022. márc. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Az erotikus masszőrök is szexmunkások.

Senkit nem ítélek el, de az olyan pasikkal, akik pénzért vesznek szexet nem egymást keressük.

2022. márc. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Én ugyanúgy el 😘
2022. márc. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!