Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos, hogy így viselkedik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy így viselkedik? Mit tehetnék, hogy újra olyan legyen mint régi.

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú sztori lesz elnézést.

Szóval pár éve jött egy új kolléganő a céghez. Két évig egy részlegen dolgoztunk. Nagyon vonzó és értelmes, vicces, helyes csaj, órákig lehet vele dumálni. Barátok lettünk, aztán kicsit bonyolultabb lett a helyzet. Rájöttünk hogy tetszünk egymásnak. Ő komoly kapcsolatot szeretett volna, én viszont mondtam neki, hogy vannak olyan különbségek köztünk ami miatt hosszú távon nem működne, de azért kiélvezhetnénk egymást társaságát :P Erre azt mondta ő nem hisz az ilyen barátság extrákkal dolgokban, szóval akkor hagytuk és barátok maradtunk.

Rá pár hónapra munka után nálam iszogattunk többen, végül ketten maradtunk. Hajnalig dumáltunk, végül megcsókoltam és lefeküdtünk egymással. Pár napra rá közöltem vele, hogy én továbbra is ugyanazon az állásponton vagyok, nem akarok vele komoly kapcsolatot.

Aztán a járvány miatt javarészt home officeban voltunk, nem igazán találkoztunk. Ha mégis, akkor úgy tűnt nincs baja velem, bár már nem beszéltünk annyit mint rég de azért elvoltunk. Amikor kovidos lettem szinte mindennap írt nekem hogy hogy vagyok meg szóljak ha kell vmi, szóval cuki volt. Miután meggyógyultam és mentem melózni egy nap pont bent volt ő is. Együtt kávéztunk és pont jött egy másik kollega és kérdezte hogy mizu, meggyóggyultam, meg beszólt hogy home officeban ki a frásztól kaptam el a kovidot. Mondtam hogy a barátnőmtől. Láttam hogy a csaj ettől eléggé lefehéredett, de nem mondott semmit.

Aztán távolságtartóvává vált, átkérte magát egy másik részlegre is. Ha összefutottunk és beszélgetést kezdeményeztem válaszolt de mindig rövidre zárta, nem érdeklődött már felőlem. Úgy voltam vele akkor én se erőltetem, bár szarul esett hogy így viselkedik. Lényeg a lényeg: nem beszéltünk és találkoztunk már fél éve.

Tegnap viszont a részlegemen tartott előadást. Nagyon jól nézett ki, olyan mosolygós, vidám volt mint rég. Szóval odamentem hozzá dumálni, de velem elég fagyos volt. Mikor kettesben maradtunk nem bírtam tovább és rákérdeztem hogy mi baja van. Azt mondta nem érti miről beszélek, de ha azt vártam hogy ott folytatjuk ahol abbahagytuk és bájcsevegni fog velem akkor csalódást kell okozzon, kollégák vagyunk csak viselkedjünk annak is megfelelően. És otthagyott.

Szerintetek hibáztam én valahol ebben a sztoriban? Végig őszinte voltam, miért viselkedik most így?


2022. febr. 19. 07:00
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
41%
Ez olyan eset, hogy mindkettőtöknek igaza van. Vagyis inkább úgy tűnik, hogy neked igazad van, őszinte voltál, de mikor lefeküdtetek vagy magánbeszélgetést folytattatok, te nem vetted figyelembe, hogy a csaj szerelmes beléd, és reménykedik, hátha te is elkezdesz érezni iránta valamit. Ha az egyik fél szerelmes, nem lehet jó barátságot fenntartani. Szóval megértelek, de végtelenül naív voltál, ha nem érted a mostani reakcióját.
2022. febr. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg azért mert van barátnőd és nem voltál vele őszinte, atvágtad, mert azt ugye nem közölted hogy nem csak ő van.
2022. febr. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Noren1989 ***** válasza:
96%

Nber: az a nő vàrta tőled a szintlépést, te meg hülyegyerek módjàra elbalfaszkodtad.


Sajnàlom, de fel kéne fogni, hogy a legtöbben nem vàrnak évekig egy kis bàjolgàsért.


Komolyat akart, te többször kinyilatkoztattad, h nem lehet belőle (kis magyaràzat am jó lenne részedről, h miért nem).

2022. febr. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
91%
Nem mindegy? Az ilyen kalandorok nem is érdemelnek mást, csak a fagyos pofavágást. A barátnőd tudja, hogy más nőket is d.gsz mellette vagy ő is ugyanezt csinálja? Szep kis pár.
2022. febr. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 Noren1989 ***** válasza:
100%
Jaigen, afelett elsiklottam, h amúgy van csajod 🤨🤨
2022. febr. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Jesszus, nem léptem félre. A barátnőmmel azután jöttünk össze, miután a kolléganőmmel volt ez a kis kaland.
2022. febr. 19. 07:34
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Hat nem tudom én emberből vagyok, és azért értem, veled elkentetben, hogy ez egy nyilt kikosarazás, nem esik jól az embernek. Kb annyi, hogy csak izelni vagy jo tobbre nem, kb. olyan volt a reszedrol, hiaba mondod, hogy őszinte voltál. Leertekelted őt azzal, hogy neked csak a lyuka kell, nem mint partner, társ, nem erdekel a többi része a személyisége, nem akarsz reggel melkette ebredni, nincs közös jövőtök stb. Ha azt mondom neked, hogy ronda vagy, biztos nem fog jól esni, még akkor is, ha tegyuk fel igazat mondtam. Ennyi kedves robot ember. :))
2022. febr. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 Noren1989 ***** válasza:
76%
Akkor bocsi, a #3as kommentem módosítàs nélkül érvényes.
2022. febr. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Kihasználtad, hogy ő többet érzett mint te. Sok kapcsolat indul kalandnak aztan komolyra fordul, gondolom ő is erre számított, hogy majd közelebb kerültök idővel. Mivel nem így történt valamennyire érthető a reakciója, csalódott.
2022. febr. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Vele nem akartál kapcsolatot, mással meg igen. Ezzel elég jól kifejezted irányába, hogy lyuknak okés, de emberileg nem tartod semmire.

Ez után csodálkozol, hogy már nem kedves.

2022. febr. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!