Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos, hogy így viselkedik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy így viselkedik? Mit tehetnék, hogy újra olyan legyen mint régi.

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú sztori lesz elnézést.

Szóval pár éve jött egy új kolléganő a céghez. Két évig egy részlegen dolgoztunk. Nagyon vonzó és értelmes, vicces, helyes csaj, órákig lehet vele dumálni. Barátok lettünk, aztán kicsit bonyolultabb lett a helyzet. Rájöttünk hogy tetszünk egymásnak. Ő komoly kapcsolatot szeretett volna, én viszont mondtam neki, hogy vannak olyan különbségek köztünk ami miatt hosszú távon nem működne, de azért kiélvezhetnénk egymást társaságát :P Erre azt mondta ő nem hisz az ilyen barátság extrákkal dolgokban, szóval akkor hagytuk és barátok maradtunk.

Rá pár hónapra munka után nálam iszogattunk többen, végül ketten maradtunk. Hajnalig dumáltunk, végül megcsókoltam és lefeküdtünk egymással. Pár napra rá közöltem vele, hogy én továbbra is ugyanazon az állásponton vagyok, nem akarok vele komoly kapcsolatot.

Aztán a járvány miatt javarészt home officeban voltunk, nem igazán találkoztunk. Ha mégis, akkor úgy tűnt nincs baja velem, bár már nem beszéltünk annyit mint rég de azért elvoltunk. Amikor kovidos lettem szinte mindennap írt nekem hogy hogy vagyok meg szóljak ha kell vmi, szóval cuki volt. Miután meggyógyultam és mentem melózni egy nap pont bent volt ő is. Együtt kávéztunk és pont jött egy másik kollega és kérdezte hogy mizu, meggyóggyultam, meg beszólt hogy home officeban ki a frásztól kaptam el a kovidot. Mondtam hogy a barátnőmtől. Láttam hogy a csaj ettől eléggé lefehéredett, de nem mondott semmit.

Aztán távolságtartóvává vált, átkérte magát egy másik részlegre is. Ha összefutottunk és beszélgetést kezdeményeztem válaszolt de mindig rövidre zárta, nem érdeklődött már felőlem. Úgy voltam vele akkor én se erőltetem, bár szarul esett hogy így viselkedik. Lényeg a lényeg: nem beszéltünk és találkoztunk már fél éve.

Tegnap viszont a részlegemen tartott előadást. Nagyon jól nézett ki, olyan mosolygós, vidám volt mint rég. Szóval odamentem hozzá dumálni, de velem elég fagyos volt. Mikor kettesben maradtunk nem bírtam tovább és rákérdeztem hogy mi baja van. Azt mondta nem érti miről beszélek, de ha azt vártam hogy ott folytatjuk ahol abbahagytuk és bájcsevegni fog velem akkor csalódást kell okozzon, kollégák vagyunk csak viselkedjünk annak is megfelelően. És otthagyott.

Szerintetek hibáztam én valahol ebben a sztoriban? Végig őszinte voltam, miért viselkedik most így?


2022. febr. 19. 07:00
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
92%
A kefélés előtt kellett volna őszintén beszélnetek, nem utána pár napra. Itt hibáztatok mind a ketten. Te megfarkaltad úgy, hogy továbbra sem akartál tőle semmit, és ezt nem is közölted előre, ő meg úgy dugott veled, hogy ezt nem tudta, és nem is kérdezett rá előtte. Mivel lefeküdtél vele, így reménykedett abban, hogy változott az álláspontod. Eltudom képzelni, hogy milyen arcul csapás érte, amikor megtudta, hogy barátnőd van, ő viszont csak arra volt jó, hogy megmártsd benne a farkad kíváncsiságból. Nos, ezek után én sem tartanám tovább veled a kapcsolatot. Tényleg ne erőltesd, hagyd végleg békén őt. Inkább gyakorold az előre gondolkodást a farkad mindenáron való kielégítése helyett.
2022. febr. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
95%

"Hajnalig dumáltunk, végül megcsókoltam és lefeküdtünk egymással. Pár napra rá közöltem vele, hogy én továbbra is ugyanazon az állásponton vagyok, nem akarok vele komoly kapcsolatot."


Talán nem pár napra rá kellett volna közölni, hanem mielőtt megdugtad. Nem, nem hónapokkal előtte hanem konkrétan ott és akkor. Vagy mondjuk eleve megdugni sem kellett volna, ha tudtad, hogy ő többet akarna.

2022. febr. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ezt szépíteni és körbemagyarázni, te is jól tudod mit tettél vele, csak játszod a hülyét.


Kihasználtad.

Undorító vagy és gerinctelen.

2022. febr. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek. Most a hiúságodat bántja, vagy azért jó lenne még egy lyuk a barátdnődé mellé?


A "Nagyon vonzó és értelmes, vicces, helyes csaj"-okat ritkán vonza ez a lehetőség!

2022. febr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Miért használtam volna ki? Akarta ő is és nem hazudtam neki, elmondtam előtte is hogy mit akarok.
2022. febr. 19. 09:46
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd inkább a csajt, gondolom sokkal könnyebb neki, hogy ha nem kell veled jópofiznia, miután odavan érted, de te meg nem akarsz tőle semmit. Főleg így, hogy közben lett barátnőd. Rád néz és egyből az ugorhat be neki, hogy ő nem kellett neked, bezzeg mással meg összejöttél.
2022. febr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
77%

"Rá pár hónapra munka után nálam iszogattunk többen, végül ketten maradtunk. Hajnalig dumáltunk, végül megcsókoltam és lefeküdtünk egymással. Pár napra rá közöltem vele, hogy én továbbra is ugyanazon az állásponton vagyok, nem akarok vele komoly kapcsolatot."

" elmondtam előtte is hogy mit akarok."

Ellentmondás.

2022. febr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

"elmondtam elötte is hogy mit akarok"-lehet neten anonim.


"Téged sem vennélek feleségül"-màr lassan ki is öregedik ebből az ember hisz csak a cicàzàs megy ugye Béla?


Annyi màs nő van miért azzal kell jàtszmàzni aki..mindegy is..sosem tudom meg..

2022. febr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél már ennyire sötét.

Azt, hogy továbbra sem akarsz tőle többet, csak a szex után pár nappal mondtad el, és nem a szex előtt kb. negyed órával. Persze, hogy nem akar már veled egy ékezetet sem beszélni a továbbiakban. Tisztában voltál vele, hogy neki más irányú elképzelései vannak veled kapcsolatban, ennek ellenére mégis megbsztad, mert a farkad azonnali kielégítése mindent vitt nálad. Önző voltál a végtelenségig. Ő azért akarta, mert feltételezte, hogy talán már változott a múltbéli akaratod. Ha tudta volna a szex előtt, akkor most nem kellett volna egy felesleges strigulát behúznia még feleslegesebb baci tenyészettel meg váladékkal.

2022. febr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 lizzi77 ***** válasza:
100%
Mert szeretett téged, te meg megbántottad.Örülj, hogy egyáltalán hajlandó még bármiféle kommunikációra veled.Majd ha már kidobott az új csajod, jusson eszedbe, hogy milyen érzés is ez.
2022. febr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!