Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos, hogy így viselkedik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy így viselkedik? Mit tehetnék, hogy újra olyan legyen mint régi.

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú sztori lesz elnézést.

Szóval pár éve jött egy új kolléganő a céghez. Két évig egy részlegen dolgoztunk. Nagyon vonzó és értelmes, vicces, helyes csaj, órákig lehet vele dumálni. Barátok lettünk, aztán kicsit bonyolultabb lett a helyzet. Rájöttünk hogy tetszünk egymásnak. Ő komoly kapcsolatot szeretett volna, én viszont mondtam neki, hogy vannak olyan különbségek köztünk ami miatt hosszú távon nem működne, de azért kiélvezhetnénk egymást társaságát :P Erre azt mondta ő nem hisz az ilyen barátság extrákkal dolgokban, szóval akkor hagytuk és barátok maradtunk.

Rá pár hónapra munka után nálam iszogattunk többen, végül ketten maradtunk. Hajnalig dumáltunk, végül megcsókoltam és lefeküdtünk egymással. Pár napra rá közöltem vele, hogy én továbbra is ugyanazon az állásponton vagyok, nem akarok vele komoly kapcsolatot.

Aztán a járvány miatt javarészt home officeban voltunk, nem igazán találkoztunk. Ha mégis, akkor úgy tűnt nincs baja velem, bár már nem beszéltünk annyit mint rég de azért elvoltunk. Amikor kovidos lettem szinte mindennap írt nekem hogy hogy vagyok meg szóljak ha kell vmi, szóval cuki volt. Miután meggyógyultam és mentem melózni egy nap pont bent volt ő is. Együtt kávéztunk és pont jött egy másik kollega és kérdezte hogy mizu, meggyóggyultam, meg beszólt hogy home officeban ki a frásztól kaptam el a kovidot. Mondtam hogy a barátnőmtől. Láttam hogy a csaj ettől eléggé lefehéredett, de nem mondott semmit.

Aztán távolságtartóvává vált, átkérte magát egy másik részlegre is. Ha összefutottunk és beszélgetést kezdeményeztem válaszolt de mindig rövidre zárta, nem érdeklődött már felőlem. Úgy voltam vele akkor én se erőltetem, bár szarul esett hogy így viselkedik. Lényeg a lényeg: nem beszéltünk és találkoztunk már fél éve.

Tegnap viszont a részlegemen tartott előadást. Nagyon jól nézett ki, olyan mosolygós, vidám volt mint rég. Szóval odamentem hozzá dumálni, de velem elég fagyos volt. Mikor kettesben maradtunk nem bírtam tovább és rákérdeztem hogy mi baja van. Azt mondta nem érti miről beszélek, de ha azt vártam hogy ott folytatjuk ahol abbahagytuk és bájcsevegni fog velem akkor csalódást kell okozzon, kollégák vagyunk csak viselkedjünk annak is megfelelően. És otthagyott.

Szerintetek hibáztam én valahol ebben a sztoriban? Végig őszinte voltam, miért viselkedik most így?


2022. febr. 19. 07:00
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nincs mit szépíteni a helyzeten. Tisztességtelen voltál, mert dugni akartál vele és kész. Nem adtál neki esélyt, hogy meg ismerje a valódi szándékaidat a szex előtt. A tetteddel öregbítetted a hímekről kialakult általános hiedelmeket. Ha dugás a tét, akkor semmilyen akadályt nem ismersz, és nem veszel figyelembe, csak a saját önző vágyaidat. Átgázolsz bárkin, hogy a saját kielégülésed meglegyen. Nem irigylem a barátnődet, hogy egy ilyen gátlástalan, alamuszi lényt sikerült össze szednie, aki híján van az empátiának. De nagy valószínűséggel idővel bemutatkozol majd neki is. Ugye, az ember jelleme adott, nem változik.
2022. febr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 Koltt09 ***** válasza:
100%
Szoval ő szeretett volna veled komoly kapcsolatot, te meg csak dugni. Benne volt annyi tartás h azt mondta h igy nem érdekli a dolog. Ezek után piáltatok, és te megdugtad, miközben tudtad h beléd van esve, de puszta szexnél többet akar, te meg csak azt. És azt állitod, h nem használtad ki? Ezek után beteg lettél, és ő még igy is törődött veled, de benned nem volt annyi gerinc, h elmeséld neki h összejöttél mással, pedig tudhattad h azért ilyen kedves veled, mert odáig van érted.
2022. febr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Ugyan már. Ennyi erővel én is gondolhattam volna hogy ő gondolta meg magát és belenyugszik, hogy csak barátság extrákkal kapcsolat lesz köztünk.

Nem hitegettem, őszinte voltam vele, akkor miért lennék aljas meg tisztességtelen?

2022. febr. 21. 18:32
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Oké őszinte voltál, jogos. De eddig futott utánad, mert azt hitte van esélye. Lett barátnőd, ez az esély elveszett és egyébként tök érthető reakció. Minek fusson még, ha elveszett az esély. Nyilván az is rosszul esik neki, hogy másnak sikerül elcsábítani érzelmileg is, neki pedig nem. Ja és az még plusz rossz lehetett, hogy úgy próbált patyolgatni, hogy van barátnőd, nyilván nem tudta de mégis.
2022. febr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

"és belenyugszik, hogy csak barátság extrákkal kapcsolat lesz köztünk."

Édes kicsi fiam, ez nem úgy megy, hogy majd beéri morzsákkal. 😉Fogalmad sincs az érzelmekről ugye?

2022. febr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 lizzi77 ***** válasza:
100%
Egyébként meg nem értem, azt írod, tök jól kijöttetek,nyilván az ágyban sem volt rossz, ha akartál volna még... Akkor a barátnőd mitől tudd többet ennél a lánynál? 1 fokkal szebb?
2022. febr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Tobbet erzett irantad es mikor covidos voltal folyamatosan keresett te elfelejtetted neki irni hogy ne aggodjon a baratnod majd segít. Nem tudta hogy lett baratnod ergo remenykedett hogy talan lehet komoly es masreszrol meg megalazva erezte magat mert o csak egy szex volt mig o komolyat akart. Szerintem jogos ez a viselkedes a reszerol. Azert gondolj mar a helyebe. Te csak szexet akartal tole. Persze hogy igyekszik eltavolodni. Tok szar neki te meg meg cukkolod ezzel hogy most akkor mi van. Mi lenne beled zugott te kozolted vele hogy csak szex hagyjuk ezt a barstsag extra mellebeszelos dumat en se hiszek benne es en se vagyok olyan tipus. Hagyd beken jol tette hogy atkerte magat nem akart belebetegedni. Szerintem teljesen jogos. Semmi empatia nincs benned annak ellenere hogy tudtad o komolyat akar.
2022. febr. 22. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

* hagyjuk ezt a baratsag extra mellebedzelos dumat


Szerintem nem csoda hogy igy viselkedett teljesen jogos. Az furcsa hogy te ezek ellenere meg megkerdezed hogy most akkor mi van. Mi lenne mindenki elott kozolted hogy baratnod van csak neki felejtettel el szolni amikor aggodva keresett tobbszor mikor covidos voltal. Szanalmas hogy a lenyeget meg nem értetted.

2022. febr. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Mit tehetnél? Hagyd békén. Majd lesz neki olyan aki ezerszerte jobb lesz toled es nem csak szexet akar. Veled mar nem lesz ugyanolyan, mint régen ott hibaztal hogy nem mondtad el neki hogy ne aggodjon a baratnod istapol. Nem gondolsz bele abba hogy milyen erzes az mikor valaki komolyat szeretne a masiktol mig a masik nem de utana talal egy olyat aki erzelmileg es mindenhogy komoly neki. Kezdj el ne csak a harmadik kezedre gondolni vele kalcsolatban es hagyd békén. Teljesen jogos a viselkedése es az hogy átkérte magát. Egyreszt nem akar kikeszulni, belebetegedni, masreszt nem akarja hogy ez a munkaja rovasara menjen mert akkor a megélhetését kockaztatná. Akkor ott ő jelezte neked hogy ő komolyat szeretne. Nem is értem mit értetlenkedsz. EQ szegény vagy. Nincs benned semmi együttérzés.
2022. febr. 22. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Amugy jol irjak a tobbiek kihasznaltad. Es az a szanalmas hogy meg neked áll feljebb.
2022. febr. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!