Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legkegyetlenebb dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legkegyetlenebb dolog?

Figyelt kérdés
Amit megtett veletek a másik, és ráadásul semmi megbánást nem mutatott.
2022. febr. 23. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
18 éves voltam, későn érő típus, nem volt előtte párkapcsolatom, csókolózni is összesen egyszer csókolóztam. Hirtelen váltottam át kislányosból nőiesre, szinte pár hónap alatt, így azon a nyáron a nulláról hirtelen rengeteg udvarlóm lett. Nagyon félénk voltam, de az egyik srác különösen nyomulós volt, idősebb is volt 8 évvel. Én kis naív azt hittem szerelmes belém (én az lettem), és úgy döntöttem vele fekszem le először. Mikor átmentem hozzá és belekezdtünk, nem éreztem magam biztonságban, nem akartam a dolgot ő meg erőltette, lefogott, fogdosott. Addig addig hogy bepánikoltam és tökönrúgtam aztán elrohantam. Nem keresett, másnap este már azt hallottam vissza, hogy nagyon buta lány vagyok, de legalább jól meg@szott. Mikor véletlen összefutottam vele, annyit mondott hogy ezt dobta a gép és már egy másik csajt fűzött. Ezt követően 4 évig nem volt senkim.
2022. febr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 nemaRendőrség ***** válasza:
97%

Az egyik "exem" pszichopata volt mind kiderült.

Akart tőlem valamit, mindegy mit, amiért 3 hétig eljátszotta, hogy nagyszerelmes stb.

Aztán mikor megkapta megmondta, hogy ennyi volt, csak megjátszotta magát.

Most hogy megvan amit akart pá.

2022. febr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

1.Bedrogozott és megerőszakolt.

2. Lehúzott pénzzel, olyanokat hazudott, hogy meghalt az exe... Az egész személyisége egy nagy hazugságra épűlt.

3. Belé nagyon szerelmes voltam, egy évig jártunk, aztán hirtelen ghostingolt, nem is válaszolt a szakításomra..

2022. febr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

16 éves szűz lány voltam és folyamatosan erőltette, hogy szexeljek vele, meg olyan dolgokat megcsináljak az ágyban, amik nekem nagyon nem voltak kedvemre. Ha nem tettem eleget, akkor rossz barátnő voltam. Majd miután megtörtént minden amit akart, onanntól kezdve ő nem akart velem lefeküdni.


10 éve történt, de még mindig komplexusaim vannak a szexben. Ennél még az az exem is jobb volt, aki megcsalt.

2022. febr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%

Az, hogy hiányzik, nincs mellettem.

Mindketten eltaszítottuk egymást, a hülye sérelmek, félelmek miatt.

Én kifordultam magamból, tönkrementünk mindketten.

Van az a szerelem, ami rosszkor jön, rossz időben, és ha nem megyünk szembe mindketten a viharral, messze repülünk egymástól.

A lelki kötődés megvan, még mindig hiszek.


Egyébként leírnék dolgokat, mi vezetett ide, hogy már szerelemfóbiám van, de rájöttem ezzel nekem kell dolgozni. A remény hal meg utoljára..

2022. febr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sajnálom ami veletek történt.

Nekem 2 ilyen eset volt. Az egyik 16 éves koromban. Az akkori barátom megcsalt a legjobb(nak hitt) barátnőmmel, akivel ált iskola első óta ismertük egymast, es egymással szemben lévő házban laktunk. Sokszor húztak ki a bajból. Szóval én kórházba kerültem súlyos hasi betegség miatt, műteni is kellett, ők pedig bejöttek meglátogatni de felváltva. Utólag tudtam meg hogy kint várták egymást, és kézen fogva mentek el. Nem a srácot bántam, hanem azt hogy a barátnőm mit tett. Meg sem bánta egyikük sem.

Másik pár napja történt, amikor rájöttem hogy ki vagyok használva, de nagyon durva embertelen,manipulatív módon, és amikor felszólaltam ez ellen, össze vissza hazudozást és a hibáztatásom kaptam, majd az illető lelépett, és azt sem mondta ne haragudj. Minden felelősséget rám tett. Azt hiszem a kapcsolat alatt végig csalt is,mert erre is ordító jelek voltak.

2022. febr. 23. 12:27
 7/10 A kérdező kommentje:
Jav sokszor húztam ki én a baratnőmet a bajból.
2022. febr. 23. 12:28
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ejszaka kitett vmi 8 sávos autópályán mezitláb meg minden nelkul egy veszekedés kozepén(de visszajött ertem fel perc mulva)


Töltött pisztolyt tartott a fejemhez es igy kerdezte meg bízom e benne


Be akart fogni drogszállítonak es ezért tanított vezetni


A haverjaival megbeszélték hogy gyereket akar nekem csinálni es engem erre akart rávenni h menjek hozzá, legyen gyerekünk


Rendőrségen rám akart kenni dolgokat


Ilyesmik úgy megestek egy szimpla 27 éves srác volt (nem c.gany)

2022. febr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerelmem a hagyomanyőrzős idiota csaladjatol bucsulevelet irva elszökött! Mindehova kiserettel jart, mert csak milliomos gazdag roma parja lehetett neki, el volt tiltva tőlem! Mi össze aksrtunk hazasodni es együtt lenni amig meg nem halunk, Elszökött ugye utközben egy csoro kis szar alak leutotte kirabolta megerőszakolta, en meg azota nem. Birom megemeszteni ezt az egeszet

Legszivesebben kivegeznem az egesz idiota csicska csaladjat!

2022. febr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A lany 29eves korában meghalt mert ő mast akart mint amit ra akartak erőszakoni! Rohadek banda!
2022. febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!