Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi volt eddig a legkegyetleneb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig a legkegyetlenebb mondat/dolog amit szakítás vagy elutasítás közben neked mondtak?

Figyelt kérdés
Ami nagyon rosszul esett.
2020. ápr. 15. 13:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi, gyenge a farkad.
2020. ápr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Annyira vészesen kegyetlen mondatokat nem mondtak nekem. Inkább csak rosszul estek, de volt alapja is(pl volt olyan aki azt mondta nekem, hogy depressziós vagyok mert nem akarok lefekudni vele 😆, viszont nem sokkal később kiderult, hogy tényleg az vagyok).


Amit én mondtam egyszer egy pasinak, hogy undorodom tőle. Ő amúgy is olyan személyiségű volt, hogy nehéz volt megszabadulni tőle és ez volt az utolsó amit mondtam neki.

2020. ápr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Volt egy pasim aki kontroll mániás volt, azt akarta mindenki olyan légyen, amilyennek ő akarja.

Ő mondta egy vita során, hogy 1 éve foglalkozom veled és mégis olyan hülye vagy mint voltál... Mintha kutyaiskolaban lennénk...Amikor máskor nem csináltam amit akar akkor pedig azt mondta, hogy a műveltségem alapján azt hitte okos vagyok de ugyanolyan buta vagyok mint a többi ember... Valószínűleg volt még 10 másik ilyen, de nem emlékszem, mert nem vettem fel ezeket a dolgokat, hiszen tudtam, hogy pszichopata, már a végét járta a kapcsolat.

2020. ápr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
91%

Az első komoly kapcsolatom végén mondta a srác (én 16 ő 17 volt) hogy már ideje volt hogy vége legyen (több mint 1 évig voltunk együtt, egymás szüzességét vettük el), mert így legalább normálisan lesz ideje xbox-ozni... Hát ott egy kicsit megszakadt az önbecsülésem...


Aztán mikor másnap ittam neki hogy az összes közös képünket törlöm a közösségi oldalról, de amin a kutyájával vagyok fent hagyhatom e, még ő sértődött meg hogy máris törlöm a képeket. Holott ő szakított. Na itt kicsit visszatért az előző napi önbecsülésem 😀 foggyos volt egy kicsit a csávó


26/L

2020. ápr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Bánom is megismertelek. Bár soha ne ismertelek volna. 12 évet pazaroltam rád.


Köszi. 30F

2020. ápr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Négy év együttélés után, visszaköltözött az anyjához a 37 éves exem, pár nap után rám írt ezzel: most boldogabb vagyok anyámmal, mint veled a négy év alatt.


Hát öö.. 😂😂


N/27

2020. ápr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

15 év után szakítottam, reakció: "úgysem kellesz majd senkinek, nem vagy jó semmire, ha szexhiányod lesz, mert bottal sem nyúl hozzád senki, engem ne keress"

:/

2020. ápr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A párom sokáig titkolta előlem,hogy biszexuális, majd később kiderült, ez vezetett a szakításhoz. Mikor szakítottunk, ezt a mondatot nekem vágta, amit sosem felejtek el, az önbizalmam azóta sincs rendben.


"Hogy tudd,nővel sosem csaltalak meg, csak férfival."

2020. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az egyiknél: "Valami hiányzik" - 2 héttel azután, hogy lefeküdtünk, ezzel szakított.

A következőnél meg: az, amikor kiderült az új barátnője évekkel fiatalabb nálam - úgy, hogy még én se vagyok 25. Még úgyis belemar néha a tudat az egómba, hogy van párom.

2020. ápr. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Elpazaroltam rád a fiatalságomat, közölte 8 év után.
2020. ápr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!