Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szándékosan robbantana ki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szándékosan robbantana ki egy vitát?

Figyelt kérdés

Sok dolog nem tetszik a barátomban, amit szóvá is teszek, bár lehet nem kellene. Azt mondja, én mindig csak idegesítem. Azt mondja én egyáltalán ne szóljak bele az ő dolgaiba, mert közöm hozzá, ő se szól bele én mit csinálok.

Ne szabjam már meg azt neki, hogy ő elmegy kocsmázni a barátaival hétvégente egyszer. Ha én megkérdezem tőle miért nem ír, akkor azt mondja fent sem volt. De ha én nem írok neki, mikor ő ír, akkor már mérges, azt mondja ennyit megtehetek.

Meg hogy milyen betegesen féltékeny vagyok, mert szóvá teszem, hogy miért nézegeti előttem annyira a női ismerőseit.

Szexben sem teljesíti, amit szeretnék, hol ő kielégült, utána meg engem kielégülés nélkül hagyott, még szex előtt sem simogatna, semmi.

Azt mondtam én meg nem fogom őt masszírozni, akkor ő meg nem fog jönni hozzám.

Azt mondja legyek jó, ne veszekedjek, és akkor jól megleszünk egymással.


2022. febr. 23. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért vagytok még együtt? Go next.
2022. febr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kérdés és kifejtés közt nem találok összefüggést.



Ugy látom az önérvenyesítes nem megy egyiknek sem a kapcsolatban

Ezek a dolgok rugalmas emberek közt normal kompromisszumokkal simán csonk nélkul megoldhatók lennének. Asszertív kommunikációval.



A feleknek még nem fejlödtek ki egymásra a "receptorai", hogyan beszéljek, hogy célt érjek nála, hogyan mivel lehet a másikat befolyásolni, mi hogyan tetszik/nem tetszik bennem a másiknak, hogyan működjunk egyutt csapatként és nem ellenségként


Borzalom kezdetleges fejlettségű a kapcsolat, a felek tanulo es alkalmazkodó kepességétől ill rugalmasságátol fog függni az hogy egyáltalán egyenesbe harmoniaba összhangba tudnak e kerülni vagy szetmennek inkább.


Sanszos a különböző neveltetés családi háttér is.

2022. febr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még mindig...? És ígéri még, ha jól viselkedsz, eljegyez....??
2022. febr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!