Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvált nők! Ti mire gondolnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált nők! Ti mire gondolnátok?

Figyelt kérdés

Tételezzük föl, hogy sok éves házasság után ti hagytátok ott a férjeteket, viszonylag békével.

Úgy 9-10 hónappal ezután, apró jelekből nagyon gyanús lenne, hogy van valakije, de ezt nem mondja. Egyszer mikor mentek a gyerekekért, észreveszitek hogy lehet ott valaki, bár a gyerekek kisiskolás létükre mélyen hallgatnak erről, úgy mesélik el a hétvégét, hogy még csak nem is utalnak rá, hogy volt velük egy nő is. A férjetek pedig feltűnően csukja a hálószoba ajtót mikor onnan kell még valami.

(Tudomásotok szerint hűséges volt, egyetlen egyszer lépett félre, de annak is legalább 15 éve. Van is sejtésetek kivel, de ez sose bizonyosodott be.)

Mit gondolnátok, miért titkolhatja a nőt?


2022. febr. 24. 06:44
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Jó de ha esetleg nem olyan rég volt vele kapcsolata, akkor miért csak most vannak együtt? Igaz a válást is hivatalosan csak 2 hónapja mondták ki.


Ha pedig még túl korai, akkor hogy lehet hogy a gyerekek már ismerik?


Egyébként nincs kérdezgetés, nincs rágalmazás (az nem lenne jogos), csak fura.


Ja és nem a kamukérdéses pasi vagyok.

2022. febr. 24. 13:20
 22/28 anonim ***** válasza:
Minek hagytad el ha ennyire foglalkoztat hogy kivel van?
2022. febr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Igazából nem én vagyok a feleség, csak elgondolkodtam hogy mit gondolhat. Mert biztos hogy sejti, és kíváncsi is, bár konkrétan nem kérdezett rá. Gondolom tényleg azért mert egy szava se lehet, hisz ő lépett ki, meg már jó pár hónap el is telt.

A gyerekek egyébként nem lettek sumákolásra kérve, maguktól nem mondanak semmit.

2022. febr. 24. 17:11
 24/28 anonim ***** válasza:
0%

Akkor te a hálóban rejtegetett nő vagy? :)


Valszeg semmit nem gondolt az exfeleség, te viszont gondold át, miért is titkol téged a pasi.

2022. febr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Pedig tökre izgultam, hogy ki van a hálószobában, aztán a végén kiderül, hogy nem is jeti, csak egy troll.
2022. febr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Nem vagyok troll, én voltam a szobában, azért is tudom ennyire pontosan hogy mi történt, meg azt is hogy a gyerekek ennyire nem említetettek.


Hogy miért titkolhat? valószínű azért amiért én is tartózkodom még kicsit, bár magamban meg mulatok rajta; Ismer a nő, látásból ugyan, de elvileg ismer, ha be tud azonosítani egyáltalán. Mert nagyon régről ismer...

És ha tudja hogy 15 éve én voltam akivel az akkor még csak barátja..., akkor el se tudom képzelni mit reagál majd, mert ez annyira képtelenség. Én se tudom mit gondolnék ilyen helyzetben, de hogy nagyon sokmindent, az biztos.

2022. febr. 26. 05:51
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
de akkor sincs hozzá közé, és ha normális, akkor nem is fog ezen fennakadni
2022. febr. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
35%

26.

Értettem, az előbb is.


Ezért szeretem a Gyakorit, mert tágítja a világképem. A bemutatott gondolkodásból lett egy bizonyosság, hogy trollkodni nem csak online lehet.

2022. febr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!