Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg sem tetszettem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg sem tetszettem neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác a munkahelyemre jár be.

Elkezdtünk beszélgetni, facen rögtön bejelölt, ott is írt néhányszor, de melóba mindig jött beszélgettünk, flörtöltünk.

Pár napja viszont akkor jár a munkahelyemre amikor nem én vagyok és tudja is.

Lehet, hogy csak így ér rá, de szerintem tudna olyankor járni, eddig is tudott.

Ennyi volt? Igazából randi még nem volt, csak beszélgetések, de elég egyértelmű volt eddig, hogy tetszem neki.


2022. febr. 24. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek sok csalódáson mennek keresztül, ilyenkor nehezebben ismerkednek.

Talán ez lehet a háttérben.

2022. febr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Flörtölgetés mikor az ember szingli egy jópofa időtöltés ami nem kapcsolat és semmilyen kötelezettséggel nem jár

Jót beszélgetni is sok emberrel lehet ahhoz sem kell más csak közös téma érdeklődési kör

Lehet te gondoltál többet erről és ő nem Majd meglátod keres még

Te ne fuss utána.

2022. febr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2. Teljesen igazad van.

Én is úgy állok a flörtöléshez, mint kellemes időtöltés, valamiért mégis azt hittem itt ennél tovább megyünk. Semmiképp nem futok utána, ha beszéltünk is írásban mindig ő kezdeményezte.

Köszi a választ.

2022. febr. 24. 13:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
tehát megint egy nő aki a kisujját se mozditaná ha akar valamit de ha a srác nem lép az az ő hibája, töketlen lúzer ugye. aha. kérlek, véletlenül se fuss utána.
2022. febr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Nagyon helyes nem szabad önmagunkat lealacsonyítani egy férfi kedvéért sem Majd el jön az igazi aki

Addig is minden jót neked!

2022. febr. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4. Te szerintem rossz kérdéshez valaszoltal.

Én kérdezek, érdeklődök, próbálom fent tartani a beszélgetést. És a srác sem töketlen lúzer, mert az első beszélgetésünk után rögtön írt.

2022. febr. 24. 14:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó kérdésre válaszolt. Ha mindig ő kezdeményezett, valószínű, hogy megunta és nem akar tovább futni utánad. Ami tök jogos amúgy. Ha akarsz tőle valamit keresd te is.
2022. febr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy észrevette, hogy te többet akarsz, de ő meg nem.
2022. febr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1-es vagy szimplán ilyen típus, bedobja a horgot, aztán direkt kerüli, ilyenek is vannak. Valószínűleg ha nem tetszene neked, akkor is lehet ezt csinálná. Magyarán ne akard megérteni, ha akar valamit tőled úgyis keres, felesleges ezen keseregni. Akinek csak ennyi voltál, azzal nem érdemes foglalkozni.

8-as a kérdező írta hogy flörtölt is a pasi vele, szóval az nem ugyanaz amit te írsz.

2022. febr. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!