Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férfi nem kérte el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi nem kérte el a számomat akkor nem tetszettem neki?

Figyelt kérdés

Jelei alapján ùgy tünt,mintha lenne pici kémia és érdeklődés felém. Pici jelet azért én is adtam, hogy nem zárkòzom el, érdeklődtem en is.

1 helyiségben voltunk összezárva munka miatt, nem vagyunk se kollegak, nem egy helyen melozunk. A végén arra vártam hogy elkéri a számomat, főleg hogy tett egy két célzást, de mégsem. 😔


2022. jan. 15. 11:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Vagy nem érdekled, vagy érdekled, de gyáva volt elkérni, mert félt a visszautasítástól.
2022. jan. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Alap kérdéseket tudjuk hogy mind a ketten egyedul vagyunk.
2022. jan. 15. 11:54
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nézd,attól,hogy rövid ideig egy helységben voltatok összazárva,nem jelenti azt,hogy azonnal lerohan azzal,hogy elkéri a számod.

Beszélgetést kezdeményezett,tudtatok egymással kommunikálni?

Te is beszéltél hozzá,kérdeztél tőle...stb?

Amúgy meg a telefonszám elkérése nem divat mostanság,én sem adnám meg,akivel csak egyszer vagyok összezárva,írom ezt negyvenes korosztályból.

Tapintatlanság lett volna résuéről,ha ilyen gyorsan elkéri a számod.

2022. jan. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
Vagy te voltál gyáva közeledni, ugye.
2022. jan. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Elbeszélgettünk, volt poenkodas is, sot elhangozott egy olyan is hogy korbevezethetném majd. En is kérdeztem, ő is kérdezett magátòl. Nem akartam nőként lerohanni.
2022. jan. 15. 13:17
 6/23 anonim ***** válasza:
9%
Állandóan a kifogások, lényeg h nőként minden alól felvagy mentve
2022. jan. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

"korbevezethetném majd"

Vezesd majd körbe. Ez lehet a következő közös program.

Türelem, nyugalom.

2022. jan. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyakran talalkoztok, akkor lehet majd lesz több bátorsága.
2022. jan. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Fogtok még találkozni?


Egy alkalom után nincs minden veszve.

2022. jan. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ebben a honapban mar biztos hogy nem fogunk, nem egy városban élünk. Picit bìztam a mai napban hatha megkeres facebookon, mivel tudja a teljes nevemet...de nem
2022. jan. 15. 18:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!