Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már valaha is azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már valaha is azt, hogy a párotok túlságosan "ragadós" lett volna, és hogy a szabadidőtöket, vagy akár titeket is túlzottan próbált volna kisajátítani? Mi volt a konkrét szitu és hogyan oldottátok meg?

Figyelt kérdés
2022. febr. 24. 13:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Azt mondta ragados a kormànyon de ràm értette..
2022. febr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt ilyen kapcsolatom, de mivel szerelmes voltam, engedtem a folyamatos zsarolásnak. Aztán évek múltán feleszméltem, hogy gyakorlatilag már a családomtól is elszeparált. A barátokat mind elveszítettem miatta hosszú évekre, de szerencsére egy részük a szakításunk után hajlandó volt elnézni nekem a több éves kimaradást és azóta is jó barátságot ápolunk. Már soha többé nem engedném senkinek, hogy korlátozzon. Szerencsére megtaláltam azt a társat, aki mellett nem kell ilyen hülyeségektől félnem.
2022. febr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

"gyakorlatilag már a családomtól is elszeparált"


Köszönöm, leírnád kérlek, hogy eleinte, majd az idő folyamán konkrétan mikben nyilvánult meg ez az elszeparálás? Azt mondta, hogy töltsetek mindig együtt időt, ne barátkozz, ne látogasd meg a családod, stb., valamilyen indokkal?

2022. febr. 24. 14:01
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok ismét.


Egész egyszerűen megpróbált teljes mértékben kisajátítani magának. Mindenkivel baja volt a családomban, szerinte hülyék, az ő családja viszont szent és sérthetetlen. Még arra is rávett, hogy költözzünk be a tetőtérbe a szülei házába, akkor lett minden nagyon durva, még a boltba sem mehettem egyedül, mert annyira féltékeny volt. Persze én voltam a hülye, hogy hagytam magam ennyire behálózni, de amikor szerelmes az ember, akkor elmegy minden maradék esze.

2022. febr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ezt azért kérdezem, mert a jelenlegi párkapcsolatomban bár a páromtól 2 teljes napot külön töltünk (külön lakás), az együtt eltöltött idő számára szent, sérthetetlen és megszakíthatatlan. Azaz ha péntek este 6-kor találkozunk, akkor hétfő reggelig együtt és csak együtt vagyunk, az nem opció, hogy mondjuk elmenjek péntek este egyet edzeni, vagy valami, mert mondjuk munka után és a tali időpontjáig nem tudtam beszuszakolni az edzést.
2022. febr. 24. 14:05
 6/23 A kérdező kommentje:
Mindezt úgy, hogy hétköznap is találkozunk hétfőtől csütörtökig legalább 2 alkalommal este, amikor ott is alszom.
2022. febr. 24. 14:06
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Te írtad ki az edzős kérdést is? Mióta vagytok együtt? Meg lehet ezt vele beszélni? Boldog vagy?

Lehet, hogy a 2-es válaszadóhoz hasonlóan, Te is kifogtál egy ilyen kisajátítós figurát. Ráadásul, ha jól emlékszem az edzős kérdésből, Ti egész sokat együtt is vagytok.

2022. febr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Én. Eléggé tanácstalan vagyok. Boldog vagyok, csak kissé nehezen viselem, hogy olyan, mintha nem én döntenék a hétvégéimről.
2022. febr. 24. 14:10
 9/23 A kérdező kommentje:
7 hónapja egyébként.
2022. febr. 24. 14:10
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Ismét 2-es vagyok; szerintem ülj le vele és beszéljétek át, hogy ez hosszútávon semmiképpen nem működőképes. Terveztek összeköltözést? Ez esetben két verzió lehetséges:

- megnyugszik és nem fog folyton rajtad lógni, így lesz időd magadra

- még durvább lesz a helyzet és már nem csak a hétvégéid, a hétköznapok is így fognak telni


Mindenképpen jelezd neki, hogy ez neked így nagyon sok, mert minél tovább engedsz az ő akaratának, annál nehezebb lesz változtatni.

2022. febr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!