Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem vagy karrier? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy karrier? Milyen döntést hoznátok a helyemben? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Pályakezdő vagyok, van egy számomra nagyon jó lehetőség egy pályázatokkal foglalkozó cégnél, ahol betanítanak, megismerhetek sok ügyfélt, programokat megtanulhatok használni stb.

A munkavégzés helyével van problémám, nevezzük Z városnak. Ahol jelenleg élek, legyen X város, attól Z város 140 km-re van, irodai munka, napi bejárás nem megoldható nyilván. Viszont a lakhatásom Z városban megoldott, szüleim ugyanis ott élnek.


Ez eddig szép lenne, de! A párommal élek, ő helyben, X varosban dolgozik, egy évig még biztosan (addig szól a szerződése). Ha én elvállalom a munkát, karrierem szempontjából nagy lehetőség lenne, viszont én egy nagyon emocionális ember vagyok, nehezen bírnám ki, hogy a páromat csak hétvégente, vagy kéthetente hétvégén lássam (volt már ilyen még a kapcsolatunk kezdetén).


Tudom, hogy sok embernek sokkal nehezebb, van, aki távkapcsolatban él és működik, én mégsem tudom elképzelni ezt.


Ti mit tennétek a helyemben, elvállalnátok a munkát, bírjam ki azt az egy évet vagy keresnétek más lehetőséget?



2022. febr. 25. 09:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Sose adj fel egy almot egy masik emberert.
2022. febr. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Szar ügy, de karrier.
2022. febr. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

Én is költöznék.

Ha pedig tényleg erős a kapcsolat, akkor azt az 1 évet kihúzzátok és meg is erősítheti a kapcsolatotok.

Ha pedig nem, akkor azért a párkapcsolatért nem kár.

2022. febr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Karrier. Soha ne add fel a jövődet senkiért. AZ a tied. Az emberek jönnek-mennek körülötted.
2022. febr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%

Csináljunk egy gondolatkísérletet: képzeletben utazzunk előre az időben, és nézzünk meg két lehetséges forgatókönyvet.


1: elköltöztél, és a párkapcsolatod véget ért. Menet közben kiderült, hogy a munkahely szar, és három hónap múlva már a felmondási idődet töltötted. Azóta arra is rájöttél, hogy ez csak egy munkahely. Eközben a párod eljegyzett egy másik nőt, akivel nagyon boldog.


2: lemondod a munkát, a párodat választod. A pároddal megromlik a kapcsolatod és szakítotok (esetleg lelép egy munka miatt).


Melyiket bánnád jobban?

2022. febr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok? Mióta tart a kapcsolatotok? Szerelmes vagy és vele képzeled el a jövőt?

Ha az utolsó kérdésre a válasz igen, akkor én a páromat választanám. Megpróbálnám a munkát és a távkapcsolatot, ha a páromnak is rendbe lenne ez, és tudna utánam jönni Z városba dolgozni (itt sok a homályos rész, mekkora város, mi a végzettsége, milyen lehetőségei vannak, milyen anyagi körülmények között éltek, ő akar-e menni, köti-e valami X városhoz...)

Mindenesetre, ha elég érettnek érzed magad, és tisztán tudsz látni a párkapcsolatodba, én azt az embert választanám, akivel el tudom képzelni a jövőmet. De mondom sok minden tényezőről nem tudok, úgy írom ezt.

2022. febr. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%

Mi egymást választottuk, a férjem 2 hét kapcsolat után (!), én fél év után. Egyikünk sem bánta meg, szeretjük az itthoni munkánkat is, a kapcsolatunk pedig 15 évvel később is csodálatos. A gyerekeink nélkül pedig el sem tudom képzelni, milyen unalmas és üres életünk lenne.


Nálunk ezek külföldi munkalehetőségek lettek volna, 140 km viszont nem olyan vészes. Én félútra költöznék ilyen esetben.

2022. febr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
37%
Szerelmem
2022. febr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
Nem írtad mióta vagytok együtt...
2022. febr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

Pályázatokkal foglalkozó cég.

Semmiképp. Az kamucég, nem csinál semmit, csak beékelődik a tényleges munkavégző és a pályáztató közé. Elteszi a pénzt, százalékot, és aztán más neve lesz, bezár. Hogy ne érjék utol, ha a pályázatot piszkálják.

Mióta regnál a cég? És milyen pályázatokat ír? Gyurcsányost is, meg Orbánost is?

Kizárt.

2022. febr. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!