Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kerülhet a munkatársam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerülhet a munkatársam?

Figyelt kérdés

Korábban hacsak tehette, ott dolgozott körülöttem. Mindig flörtölt velem, én meg belementem, hisz tudtam csak játék mivel mindketten házasok vagyunk. Egy ideje viszont egyáltalán nem jön oda, pedig ugyanúgy megtehetné. Kérdeztem tőle többször is miért, de nem mondott semmi okot, mindig elüti valami viccel.

Én vagyok a nő. Férfiak, mi az oka ha így tesztek?

Netán azt hiheti én komolyan gondoltam? Vagy talán pont hogy nála nem is annyira viccelődés volt ez az egész és most direkt távol tartja tőlem magát a házassága miatt? Kellemetlen ez nekem, mert nem szeretnék semmi félre értést.



2022. febr. 27. 15:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
Kiverte rád.nem vagy már érdekes.
2022. febr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Te mit csináltál és mire számítottál?


Milyen félreértésre gondolsz? Lehet ő sem szeretne félreértést.

2022. febr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

A félreértés már megtörtént mikor flörtölgettél mint egy idióta. Házas vagy, még egy sima párkapcsolatban is ultra gáz lennél ezzel. Nincs olyan hogy "nem gondoltam komolyan", nevetséges magyarázat. Majd a férjed félrekúr és mondja hogy nem is akarta, akkor azzal már minden rendben, nem?


Az igazán szánalmas hogy most meg vered magad mi lehet a háttérben. Kit érdekel? Egy random munkatársad, ki a --szt érdekel hogy nem beszél veled?

2022. febr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
Itt olyan jó munkahelye van mindenkinek, mindent csináltok csak nem dolgoztok.
2022. febr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Kapjál már a fejedhez! Volt nálad jelentősége, hiszen őt is kérdezgetted, ide is kérdést írsz ki.

Azt meg egy életre jegyezd meg, hogy ez nem csak játék, hiába házas vagy, mert most is hiányzik, hogy nincs.

2022. febr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Vigyük már át a hangsúlyt a munkatársamra rólam.

Egyértelmű, hogy kérdeztem tőle. Elvégre ott dolgoztunk egymás mellett, miért ne kérdeztem, kérdezhettem volna meg. Haverok vagyunk. Az egészet nem gondoltam komolynak. De most elgondolkoztam.

És igen, szeretném megérteni.

2022. febr. 27. 16:24
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet annyira elfelejtetted abban a nagy flörtölésben, hogy házas vagy, hogy az már neki gázos volt. Levágta, hogy te már többet akarsz, míg neki tényleg csak vicc volt.
2022. febr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nyomulj egy picit, hátha érti a célzást.


A hanyagolásnak sok oka lehet. Otthoni dolgok, mással kavar stb

2022. febr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom neki már sok volt, és inkább tartja tőled a távolságot mert azt hiszi rányomultál.
2022. febr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ismerős a szitu. Ugyanezt élem nőként.
2022. febr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!