Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kerülhet a munkatársam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerülhet a munkatársam?

Figyelt kérdés

Korábban hacsak tehette, ott dolgozott körülöttem. Mindig flörtölt velem, én meg belementem, hisz tudtam csak játék mivel mindketten házasok vagyunk. Egy ideje viszont egyáltalán nem jön oda, pedig ugyanúgy megtehetné. Kérdeztem tőle többször is miért, de nem mondott semmi okot, mindig elüti valami viccel.

Én vagyok a nő. Férfiak, mi az oka ha így tesztek?

Netán azt hiheti én komolyan gondoltam? Vagy talán pont hogy nála nem is annyira viccelődés volt ez az egész és most direkt távol tartja tőlem magát a házassága miatt? Kellemetlen ez nekem, mert nem szeretnék semmi félre értést.



2022. febr. 27. 15:49
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én mindig csak az ő játékába mentem bele.
2022. febr. 27. 21:30
 12/17 A kérdező kommentje:

10.

Mármint?

2022. febr. 27. 21:31
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Én egyedül dolgozom egy elég komoly munkakörbe.

Ha lenne egy nő akivel flörtölgetnék biztos valamilyen szinten dekoncentrálttá válnék. Szerintem azért hanyagol téged, mert jobban akar teljesíteni és így megugrik a produktivitása.

2022. márc. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

"Én mindig csak az ő játékába mentem bele."

Miért kellett ez neked? Nem elég otthon a férjeddel játszani?

2022. márc. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Lehet a férje nem elég játékos vagy pajkos mint egy kis kandúr.
2022. márc. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

" Egy ideje viszont egyáltalán nem jön oda, pedig ugyanúgy megtehetné. Kérdeztem tőle többször is miért, de nem mondott semmi okot, mindig elüti valami viccel."


Az ilyen flörtölgetések veszélyesek. Az egyik előbb-utóbb kezdi komolyan venni. Viszont annyit nem ér, hogy miattad felborítsa a házasságát.

De az is lehet, hogy elunta ezt a sehova sem vivő, parttalan játékot.n

Törődj bele.

2022. márc. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mint látjuk is, te komolyan vetted. Ezért ő kiszállt a játékból.

Szállj le róla.

Te nagyon unatkozó asszony lehetsz. Talán próbáld felborzolni a férjed kedélyeit, ahelyett, hogy más nőnek a férjére pályázol.

2022. márc. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!