Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 feletti férfiak kapuzárási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 feletti férfiak kapuzárási pánikban miért vesznek új autót?

Figyelt kérdés
Tényleg érdekel, nem értem igazán a logikáját. A fiatal barátnőnek igen, mert gondolom fiatalabbnak érzi magát mellette, mint egy vele egykorúval. De az új autó hogy jön ide?
2022. febr. 28. 13:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%
Azzal szedi fel a friss ropogós puncikat
2022. febr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát egy régebbi generáció kb 20 körül vált apává, 40-re kirepültek a gyerekek nagyjából és akkor vált esedékessé, lett forrás apa álomautójára, ami nem is mindig új hanem oldtimer vagy valami hasonló.
2022. febr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert kell valami nagy esemény, újdonság, változatosság.
2022. febr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2 Es ha hitelre veszi?:D
2022. febr. 28. 13:51
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Sokan azt gondolják, hogy a nők a különféle státuszszimbólumokra buknak. Ilyen pl. az új autó, drága karóra, neves tervezők ruhái stb. Felszínes, aranyásó nőt lehet is találni ezekkel. De a pasas attól még annyi idős marad amennyi. Nem lesz fiatalabb attól, mert 20 évvel fiatalabb a nője, vagy vadi új kocsija van. :)
2022. febr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Bazz, akkor most adjam el, mert 40 felett vagyok? Vagy nekem lefott a kave, vagy mi a pontos eljarasrend?
2022. febr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

4

A hitel az forrásnak számít, gyerek mellett kevesen tudnak hitelt is törleszteni autókára, elég a lakás meg egyéb hitel.

2022. febr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

5

Te nyilván még fiatal ember vagy, nem érted, hogy egy idősebbnek milyen életelixír egy fiatal, nem csak a teste, hanem a szelleme, a vitalitása, kreativítása.

Nem véletlenül választanak az alkotó emberek 20-30-40 éel fiatalabbakat, kell az üzemanyag.

2022. febr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8

Látod milyen becsapós oldal ez a gyk! Amit írtam, azt a környezetemben tapasztaltak alapján írtam. Amúgy megértem a te álláspontodat is.


Üdv: egy 45 éves nő! :D

#5 vagyok.

2022. febr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

2.-nál a pont.


Nem feltétlen kapuzárás, csak sok embernek tényleg 35-45 között lesz lehetősége kocsit, motort, órát venni. Mert addig kellett a kölyökre, meg a tojóra.


Az mellékes, hogy az őszülő halánték + menő verda/motor vonzza a lánykákat.

2022. febr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!