Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ennek a sikertele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ennek a sikertelen férfinak a helyében?

Figyelt kérdés
Adott egy férfi, aki egy nagy nulla csajozás terén, de van egy lánybarátja. A férfi szereti a lányt, mindig rá gondol. A lány nem annyira szereti a férfit, sok más férfival lefekszik, de néha vele is, ha olyanja van. Megbízik benne, mindent elmond neki, amit más férfiaknak nem, de együtt nem akarna lenni, se leállni a kalandokkal. A férfinak ez nagyon fáj, még jobban rombolja az önbecsülését, de tényleg szereti a lányt. Olyan dolgokat szeret benne, ami felett mások elsiklanak. A lány sokszor vele tárgyalja meg a kalandjait, ami őt zavarja, de senki más nem törődik vele. Soha nem is érdekelt senki mást. Jó beszélgetések is vannak a lánnyal és a szex nagyon jó, ha van. De a lány soha nem menne bele többe ennél, neki így jó. Mit tegyen a férfi? Ha folytatodik ez, akkor fájni fog neki, hogy soha nem lesz igazán övé a lány, de ha megszakítják a barátságot, a férfinak nagyon fog hiányozni és mivel egy reménytelen lúzer, biztos nem megy ezután se más nő a közelébe. Ti mit tennétek?

#szex #szerelem #barátság #lúzer #Érzelmi kihasználás
2022. márc. 2. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Maradjon az ami
2022. márc. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:
100%

A vesztes helyzeteket mindig próbàlom elkerülni.


Ha meg bennevagyok, akkor elhagyom őket.

2022. márc. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy rohadt szánalmas élet. Biztos hogy nem csinálnám, ez nem férfias, egy férfi nem ilyen, van tartása. Amúgy, meg egy ilyen rongy nőre, aki azért néha más pasikkal is lefekszik a franc se vágyna. Nem azt mondom, hogy nem húznám meg néha, de egy ilyenért harcolni? Hogy csak az enyém legyen a kitaposott kozákcsizma, kéne a francnak.
2022. márc. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Hány évesek? A férfi lehet, hogy nem szerelmes csak azt hiszi, mert itt kap néha szexet is. Ignoralja a csajt, mert ha tudja a férfi többet szeretne, mocsok dolog vele játszani
2022. márc. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na velem ugyan ez volt csak a csaj én voltam.

Lett egy párkapcsolatom és "szakítottam" a pasival. Ha rajta múlt volna állóvíz lett volna a mai napig is szerintem.

2022. márc. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!