Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha megbántott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha megbántott a srác akivel lefeküdtem?

Figyelt kérdés

Együtt voltam egy sráccal, de a szex után pár nappal elmondta nekem hogy nálam a szex még nagyon gyerekcipőben jár. Mert sok pózt nem ismertem, és hasonlók.

De én csak nagyon izgultam és nem tudtam annyira elengedni magam vagy feloldódni, emiatt én is éreztem hogy béna voltam. De nekem sem volt annyira jó emiatt. Viszont én annyira megszerettem ezt a srácot hogy én adtam volna neki még esélyt, hogy összeszokjunk. Csak ez most annyira szíven ütött és annyira rosszul esett hogy ezt mondta. Engem okol az egész miatt, amiért nem a legjobb volt és azt is mondta ő mindent megtett.

Hogyan dolgozzam fel ezt, hogy így megsért ezzel hogy gyerekcipőben jár nálam ez az egész. Most ezek után hogy legyen önbizalmam, mivel megfordul a fejemben, talán más is így gondolja majd?

Azt sem értem, hogy nemrég még elmondta hogy legközelebb majd hogyan csináljuk és min változtatunk. De ezt sem értem, akkor miért keltette bennem a reményt, hogy lesz még ilyen alkalom?


2022. márc. 4. 21:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd magadra!
2022. márc. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
27%

Az ilyen dolgokból derül ki mennyire vagy fontos neki.

Van aki a kegyes hazugságot választotta volna.

De mindenképpen rosszul fogalmazott.

2022. márc. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

Engem már többször is dobtak lányok emiatt. Akivel elveszítettem a szüzességem 21 éves koromban lány ő pár hét után dobott a szex miatt is, pedig én el tudtam volna vele képzelni kapcsolatot. Azóta is jó párszor történt már, hogy elsőre ideges voltam és túl hamar elélveztem (nekem ezzel van bajom, a farokméretem jó, felállni feláll, de néha hamar elmegyek) és aztán csalódtak, nem adtak esélyt a dolognak.


Nekünk nem nagyon lehet ezzel mit kezdeni. Sajnos ha már valaki nagyon tapasztalt a szexben, sok partnere volt, akkor valószínűleg volt köztük olyan, akivel nagyon jó volt neki a szex. Aztán pedig ahhoz méri minden későbbi partnerét és nem ad neki esélyt, ha elsőre nem tökéletes minden. Ez gyakori.

2022. márc. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem vagy a játékszere!

Te döntöd el milyen személyiségű társat választasz.

2022. márc. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Na jó, csak én szerettem volna megpróbálni még vele, és nem értem egyetlen alkalommal miért ilyen valaki. Ha nekem tényleg tetszik valaki, én tuti adnék még egy esélyt, mert azt mindenki megérdemli.
2022. márc. 4. 21:55
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Kutya harapást szőrével... keresel egy másik pasit szexre. Egyébként azt figyeltem meg, hogy totál egyénfüggő, ki mit szeret az ágyban. Voltam többekkel, most a jelenlegi, 8 éves kapcsolatomban a párom pl. kimondottan azt szereti, ha totál passzív vagyok, még a csípőm is lefogja, hogy ne mozgassam, míg volt olyan exem, aki elvárta, hogy pörögjek-forogjak. Ja, az első alkalom egy kivételével senkinél nem volt eget rengető. Szerintem ne vedd magadra, én pl. úgy jártam, hogy jól láthatóan sovány vagyok, egy pali kikezdett velem és utána elkezdtek kritizálni a testem (hogy miért nem párnás, neki az tetszik stb.). Csak otthagytam kommentár nélkül, elvégre az ő baja, ha nem a zsánerével kezd, tizenX embernek meg bejött, akikkel voltam. Egyáltalán nem biztos, hogy nálad van gyerekcipőben a szex, kinek mi, mindenki máshogy szereti.
2022. márc. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
43%
Legközelebb nem kellene fűvel-fával szexelni! Ha először jönne a kapcsolat, utána a szex, akkor az ilyen bunkókat el lehetne kerülni.
2022. márc. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Én őt előtte ismertem már egy éve. A szexre pedig csak most került sor.
2022. márc. 4. 21:58
 9/22 A kérdező kommentje:
És még azt is gondolom, hogy azért kettőn áll a vásár. Persze nekem is tenni kell és nem csak a másiktól várni hogy jó legyen, de az is lehet, egy nőből ki lehet hozni azt hogy jó vagy jobb legyen az ágyban. Vagy tévedek?
2022. márc. 4. 22:01
 10/22 anonim ***** válasza:
87%
Ez kamu ne foglalkozz vele,ha nem volt jó neki akkor nem is kívánt téged,le sem feküdt volna veled ha nem kíván,ez hülyeség,ezt nem is mondanám egy nőnek akitől bármi komolyabbat is akarok
2022. márc. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!