Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy gyakran felnőtt férfiak kimutatják a vonzalmat, de gyávák lépni? Miért van bennetek ilyen bizonytalanság, ha látod, sejted hogy kölcsönös a szimpátia?

Figyelt kérdés

Komolyan érdekelne. Mi tud elbizonytalanítani? Kilépni nem tudtok a másik életéből, de ahhoz nem vagytok elég határozottak , hogy lépjetek.


A TSZ - m nem az általánosítás miatt van.


2022. márc. 6. 14:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Én azért vagyok ilyen, mert van egy alapbetegségem, és emiatt nem merek lépni, felfedni magamat, mert maradna az elutasítás, a szégyen.
2022. márc. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Nemngonokom, hogy ez gondot okozhat , ha valaki szeret. Engem nem érdekelne.
2022. márc. 6. 14:56
 3/31 A kérdező kommentje:
Hupsz, kicsit összecsúszott a mondat, most látom.
2022. márc. 6. 14:59
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

"Engem nem érdekelne"


Ők ezt nem tudják előre. Egyébként ezer oka lehet. A felnőtt kapcsolatok kialakulásához sokszor nem elég a vonzalom.

2022. márc. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Hát mi kell még, ha nem elég első körben, hogy két ember vonzódik egymáshoz? Nyilván nem feltétlenül egy jó kapcsolatra utál, de innen indul a dolog.
2022. márc. 6. 15:03
 6/31 anonim ***** válasza:
44%
A csóróság eléggé gátat tud szabni.
2022. márc. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

mert sokan előre legyártják már azt ami megsem történik, és ezerféle dolgot vetitenek maguk elé, ami miatt a boldogság megvalósulna.

Nagyrészt a múlt félelmei, a jövő aggódásai és elfelejtenek a jelenben megélni azt ami van...

Mindenki igy gondolkodik, és kevés az olyan ember aki megéli a jelen pillanatait....rögtön bekapcsolnak a félelmek

2022. márc. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Pénz, pénz.... nem kell elhinni, mert tudom mindig általánosítás van.


Én pl csóri vagyok és nem akarnék soha egy gazdag majmot. Induljunk együtt az életbe, majd együtt mindent összeszedünk.


Nem érdekel ez minden nőt. Igen, a többségét igen, ez igaz, de nem mindenkit.

2022. márc. 6. 15:23
 9/31 A kérdező kommentje:

Én 33 éves vagyok, de cseppet sem érdekelnek azok a dolgok, amiket fentebb írtok.


Ami számomra hatalmas kincs egy férfiban és csak ez számít:


intelligencia, szeretet, önzetlenség, HŰSÉG , tisztelet


Nem kell több.

2022. márc. 6. 15:26
 10/31 anonim ***** válasza:
59%

aki nem határozott azt el kell felejteni, aki pedig határozott az ki is fog tartani a másik mellett, és nem fog ide meg oda ugrálni érted?

tehát itt a válasz, határozatlanok nem kellenek a határozottak pedig maradnak ott ahol vannak, még annak ellenére is, hogy tudják nem jó helyen vannak, de a kisebb kalandért már nem repülnek minden rezgő bokorra...

2022. márc. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!