Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos lehet a félelmem, vagy már csak a világban látott csomó rossz tapasztalat miatt vagyok ilyen gyanakvó?

Figyelt kérdés

Nem rég megismertem egy lányt, egy olyan alkalmazáson belül, ahol teljes anonimitásban beszélgethetnek az emberek. Rengeteget beszéltünk ott, soha nem tett semmilyen negatív utalást, vagy erőltetett volna szexuális tartalmú beszélgetést. Kicsit flörtölgettünk, meg úgy általánosságban beszéltünk rengeteg mindenről. Most messengeren beszélgetünk és van egy ilyen furcsa gyanakvás bennem.

Amik ilyen fontos infók szerintem, hogy én kértem, hogy menjünk át máshova beszélgetni, én kértem először képet, minden kérdésemre válaszol (eddig nem is ütközött egyik a másikával), nem próbál kompromitáló helyzetbe hozni, szóval tulajdonképpen nincsen konkrét okom, ami gyanakvásra adna lehetőséget.

Valamiért mégis bennem van és nem tudnám megmagyarázni az okát... Talán egyszerűen csak túl tökéletesnek is tűnik, vagy nem is tudom. De elég nyomasztó érzés.


2022. márc. 7. 08:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Csak utána ne nyávogj itt, hogy nincs normális nő.
2022. márc. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mármint mi után is pontosan?
2022. márc. 7. 09:07
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Miután lepattintod a lányt, mert ha nincs probléma, akkor kreálsz egyet.
2022. márc. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy mi a probléma. Most akkor az a baj, hogy beszélget veled, szimpatikus vagy neki, és akkor egész biztosan gond van a nővel?

Szerintem legközelebb csak pszichológussal beszélgess. Mindenki jobban jár.

2022. márc. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy nem értitek a kérdésem lényegét. Pontosan az volt a kérdés, hogy ilyen esetben ez már lehet csak a rossz tapasztalatok miatti szorongás? Vagy például ti mennyire könnyen bíztok meg random emberekben a neten? Akkor kérdezem így.
2022. márc. 7. 09:26
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Nem lenne egyszerűbb személyesen is találkozni vele? Akkor kiderülne, hogy ki is ő valójában, ha már ennyire nem bízol meg benne.

Egyébként vannak olyan emberek akik a korábban megélt rossz tapasztalatok miatt bizalmatlanok idegenekkel szemben. Én sem szoktam könnyen megbízni senkiben. A netes ismerkedés árnyoldala az, hogy sohasem tudhatod, hogy ki ül a másik oldalon. Akkor nyugodnál meg, ha személyesen is ismernéd.

Nem beszéltetek meg találkozót?

2022. márc. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Még mindig nem értem. A szüzességed félted tőle? Elkérte a bankkártya adataid? Azt hiszed, hogy valójában férfi?

Ember, egyszerűen csak barátilag leveleztek!

Ha nem élvezed, akkor vegyél búcsút és tiltsd le!

2022. márc. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

5-ös ez éppen olyan, mint ahogy a másik is lehet gyanakvó veled kapcsolatban. Nem az a baj, hogy gyanakvó vagy, hanem az hogy nem tudod hogy mit akarsz. Mert szerintem az ismerkedni akarsz a netten statisztikailag a rossz tapasztalatok miatt 1%, és a nem akarsz ismerkedni a netten a rossz tapasztalatok miatt statisztikailag 99%. Ergo vannak időszakaid amikor vágysz rá, de nem ezt a platformot tartanád opcionálisnak ismerkedésre.


Ezzel sincs probléma. A probléma ott van, hogy van egy partner akivel ismerkedsz, eddig minden klaffol kép, szimpatikus neked, szimpatikus vagy neki is, gondolom be is mutatkoztatok egymásnak magyarán van már neve is. Na már most még így is lehet scammer ebben igazad van, de ha nem akarsz videochatelni vele akkor hogy fogod megtudni, hogy a gyanakvásod okot adó-e? Illetve le tudod csekkolni név alapján, hogy van-e közösségi oldala, de azt is tud, hogy van akinek nem fontos a közösségi oldal, magyarán lehet hogy nincs közösségi oldala, vagy az is lehet, hogy már rég jelentkezett be nem túl informativ. De még így is tudod csekkolni, hogy a képe mennyi helyen fordul elő. Bár ez is lehet csalóka, mert ugye a scammerek gyakran más képét lopkodják el pl. közösségi oldalról, és olyan platformokon is használják amiről lehet nem is tud az a személy. Ennek is vannak jelei, ha az illető volt olyan tudatos, és nem nagy felbontásban osztotta meg a képét, magyarán akkor pixeles a kép, de nem mindenki tudja ezt. Szóval nem tudom, hogy emiatt vagy-e gyanakvó, de lehetséges, hogy a kérdésre is válaszoljak. De ezt csak úgy tudod meg, ha jelzed neki, hogy video chateljetek mivel eddig nem volt probléma, de ha ellenkezne, és bizonyos dolgok nem klaffolnának, akkor lenne okod feltételezni, hogy scammer. De azt is tud, hogy pl. vannak akik bizalmatlanok és gyanakvóak és azért nem akarnak videochatelni, mert óvják magukat a scammerektől. Magyarán nem vagy előrébb. Ha x-edik video chatre azt mondja nem akkor gyanakodhatsz.

2022. márc. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%

Azért egy random ismeretlenben megbízni butaság. Messziről jött ember azt mond amit akar. Magyarán tisztába kell lenni, hogy manapság a scammer emberek miatt és a chat robotok miatt, már az emberek gyanakvóak, bizalmatlanok, jogosan. De ez vica verza van. Ha te gyanakodsz gyanakodhat az a másik is, akivel chatelsz éppen. A lány vagy nagyon tisztában van dolgokkal, vagy tapasztalatlan.


Megtalálni az egyensúlyt nem egyszerű anonim térben.

2022. márc. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem is ismered, hogyan alakulhatna így ki bizalom? Ha szimpatikus, beszélgessetek, mehet a képcsere és 1-2 héten belül a találka. Találkán majd megismered és pár hét, hónapon belül lesz időd eldönteni, hogy megbízol benne vagy sem.
2022. márc. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!