Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos lehet a félelmem, vagy már csak a világban látott csomó rossz tapasztalat miatt vagyok ilyen gyanakvó?

Figyelt kérdés

Nem rég megismertem egy lányt, egy olyan alkalmazáson belül, ahol teljes anonimitásban beszélgethetnek az emberek. Rengeteget beszéltünk ott, soha nem tett semmilyen negatív utalást, vagy erőltetett volna szexuális tartalmú beszélgetést. Kicsit flörtölgettünk, meg úgy általánosságban beszéltünk rengeteg mindenről. Most messengeren beszélgetünk és van egy ilyen furcsa gyanakvás bennem.

Amik ilyen fontos infók szerintem, hogy én kértem, hogy menjünk át máshova beszélgetni, én kértem először képet, minden kérdésemre válaszol (eddig nem is ütközött egyik a másikával), nem próbál kompromitáló helyzetbe hozni, szóval tulajdonképpen nincsen konkrét okom, ami gyanakvásra adna lehetőséget.

Valamiért mégis bennem van és nem tudnám megmagyarázni az okát... Talán egyszerűen csak túl tökéletesnek is tűnik, vagy nem is tudom. De elég nyomasztó érzés.


2022. márc. 7. 08:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok.

Nagyon ismerős nekem amit ki írtál... Bennem is volt, van egy ilyen 'feszultseg' talán, nem is tudom pontosan minek is nevezzem. Lehet neked az a problémád, hogy normális, kedves, cuki aranyos... No vagyok... Ritka manapság az ilyen mint a fehér holló és szerintem neked ez a furcsa, hogy van még olyan ember a világon!!! Lehet pont ő is ugyan ezen gondolkozik mint te (azért mert nem mondta, meg még lehet). Ne izgulj meg! :)

2022. márc. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
47%
"világban látott csomó rossz tapasztalat" = online olvasott incel agymenések?
2022. márc. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Csak nekem nem egyértelmű, hogy mire gyanakszik?


Amúgy meg: videochat. Ott már elég sok dolog kiderül.


Amúgy meg: te tudod, hogy mit akarsz tőle?

2022. márc. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
11-es : én 21, ő 19
2022. márc. 9. 05:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!