Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A hulladék erkölcsű celebek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hulladék erkölcsű celebek életvitele mennyire befolyásolja az emberek párkapcsolatról alkotott képét?

Figyelt kérdés

Most legutóbb Kulcsár Edina esete volt a sajtó kereszttüzében. Azért elég durva, hogy három nap leforgása alatt bejelentette a válását, utána sírós képen, hogy milyen nehéz az élet, de reméli valahogy csak túl tudja tenni magát a helyzeten 😢 majd végül, hogy wow újra rátalált a szerelem és még sosem érzett ilyent.🤣 Indoknak meg azt írta, hogy nem egyezett a férjével a szeretetnyelvük. De most tulajdonképpen senkinek sem egyezik, pont ez a lényeg, hogy teszel egy adott párkapcsolatért, hogy a megismerd a másikat és keresd azt, hogy örömöt szerezz neki, nem az hogy eldobod az első adandó lehetőségnél. És ezt emberek tömegei lájkolják be és tapsolják meg. Ezzel azt a látszatot keltik, hogy létezik egy "igazi", akivel minden tökéletesen passzol és csak feloldódsz szerelemben, semmi erőfeszítést nem kell majd tenned, csak kitartóan keresned és gondolkodás nélkül lelépned, ha valami hibát felfedezel a másikban. Ez nem egyedi eset volt, de én az ilyen celebeket nem is tudom sajnálni, csak a gyerekeiket, hogy áldozatául esnek az ilyen viselkedésnek.

Az emberek jelentős része tényleg benyalja ezt a viselkedést és nem tud normális értékrenden, célokon alapuló párkapcsolatot létrehozni? Mi okozza ezt? A szülői minta hiánya, a kultúra hiánya vagy csak ilyen az emberi psziché és ez is olyasmi, mint az ókori Rómában mondták, hogy "kenyeret és cirkuszt a népnek"?



2022. márc. 7. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a fiatalokét szerintem eléggé. Nem tudom miért lehet ez, talán tényleg a rossz szülői minta, a nem megfelelő nevelés, vagy csak hogy ennyire ezt sugározzák, hogy már beépül az agyukba, hiába próbálják nekik elmagyarázni hogy a celebek élete az minden, csak nem normális.
2022. márc. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, az egyház nekem durva, ez a össze vissza dugás meg megint sok.

Miért nem lehet a pároddal szexelni akit szeretsz önmegtartóztatás, vagy össze vissza dugás helyett?

2022. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem kedvelem Kulcsár Edinát, de azt nem lehet mondani, hogy nem próbálkoztak. Évekig együtt voltak, gondolom, eljött az a pont, ahol már elég volt.


Nem minden kapcsolat menthető.

2022. márc. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3

Akkor miért kellett még gyereket vállalni és kirakat életet élni az Instagramon? Edina többször nyilatkozta, hogy neki a család az első és hogy mennyi áldozatra hajlandó. Mellesleg ezt a rapper srácot(aki szintén családos) sem egy nap alatt szedte össze, hanem nyilvánvaló, hogy már egy viszony kialakult.

Mindegy, nem tisztünk senki felett ítélkezni, de ez csak egy péda volt, de szinte minden celebválás ilyen, hogy végig mutatják a szépet és a végén bedobnak egy semmitmondó indokot, mennek a következő partner után, csak hogy cikkezzen róluk a sajtó minél több ideig.

2022. márc. 7. 22:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát a 2000 után született korosztályt sztem brutál módon befolyásolja a közösségi média, de azért ne felejtsük el, hogy celebek, gázos hírességek emberemlékezet óta léteznek, és a szenny terjesztéséhez és népszerűsítéséhez soha nem kellettek okostelefonok.


Amúgy hogy őszinte legyek, fogalmam sincs, kiről beszélsz, egyáltalán nem érdekelnek ezek a Blikk szintű "sztárpletykák". Te magad döntöd el, hogy foglalkozol-e ilyen baromságokkal vagy sem.

2022. márc. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed megfogalmazása egyszerűen csúcs! :)
2022. márc. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
5. Hidd el, már a szüleink korosztályát is egyre jobban érinti.
2022. márc. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!