Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legbetegebb dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legbetegebb dolog, amivel online ismerkedés közben találkoztál?

Figyelt kérdés

Mitől akadt fel a szemed, mit csinált/mondott/sugallt az illető, akivel beszélgettél/randiig eljutottál?


Nem tartom magam sem egy makulátlan elmének (hajaj... 😅), de olyan lelki problémákkal találkozom mostanában a partnereknél, hogy kezdem magam normálisnak érezni...


2022. márc. 7. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Játszotta, hogy ő fedélzeti problémás személy.

Volt, hogy két profilról írt, lecsekkolta a másikat.

2022. márc. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Azt hittem jól alakul.. majd a második randin kibökte hogy ő csakis azt szereti, ha felcsatolhatóssal dugják.. a nő vagyok..
2022. márc. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Gazdag milliomos cégvezetőnek adta ki magát, online ismerkedés volt, a képeket amiket küldött valóban luxusautót vezetett, a stílusa megnyerő volt, értelmes embernek tűnt, intelligens iskolázottnak. Éppen Budán építette állítólag az új családi házat. Elvált, azt írta.

Mivel a cég amiről írt mivel foglalkozik sehol nem volt megtalálható az interneten semmilyen információt nem találtam arról amit mesélt hogy mennyire komoly üzletember ő, illetve a 3-4 maximum 5 fényképe volt összesen 3 hónap alatt, mind régi kép volt szerintem. Kértem új képet tőle,nem készített valami kifogása mindig volt. A nevét nem árulta el. Közösségi oldalakat hiába kérdeztem fenn van e, mindig azt írta azt a hülyéknek találták ki, ő nem szerepel egyik közösségi oldalon sem. Ezzel az online ismerkedés le is zárult.


Pár hónap múlva... Vidéken az egyik ismerősömnél voltam, amikor éppen csöngetett valaki!

Ki csengetett?! Egy gázóra leolvasó, a gázóra állását szeretné leolvasni... Kit láttak szemeim az ablakból?!

Azt az embert akivel ismerkedtem, bizony, ő egy gázóra leolvasó igazából. Nem hittem a szememnek, de mivel elég egyedi külseje van és arca rögtön azonnal tudtam ő az.


Ledöbbentem.


Hogy mi lehetett a célja a sok hazugsággal mai napig nem tudom.

2022. márc. 8. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Elkezdett faggatni kb 2 üzenet után a gyerek témáról. Miért nem akarok. De miéééért? Miéééért?

Végül elég vulgárisan kifejtettem a véleményem a témáról. Nem zavarta az se, próbált győzködni hogy a gyerek kell. Szerintem ha valaki parazitikus életformának nevezi a gyereket akkor nem kéne tovább erőltetni hogy vállaljon egyet 🤔


Egy másik horoszkóp függő volt.

Extra érzékeny lélek. Végül rákérdezett hogy amúgy fiú vagyok, mert rövid a hajam? 😂

Mondjuk valami fél cigány volt, náluk sok a meleg/nőnek öltöző férfi.

2022. márc. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Pár évvel ezelőtt regisztráltam tinderre és ott elkezdtem beszélgetni egy sráccal. Értelmesnek , normálisnak tűnt még akkor. Pár napig nagyon sokat beszélgettünk , majd én elutaztam a családommal wellness-be.( COVID előtt egy-egy sikeres vizsgaidőszak után ez nálunk bevett szokás volt.)

Írtam is a srácnak, hogy el fogok utazni, kell a pihenés.

Már az összepakolás során állandóan írt, hogy hol vagyok, stb. Aztán kitalálta, hogy lemegy hozzám és eltöltünk kettesben egy napot. Nem tetszett neki, hogy erre nemet mondok . Az elején még szépen próbáltam vele kommunikálni . Aztán elkezdett szidni, gyalázni, elhordott mindennek. Letiltottam/ töröltem mindenhol.

2022. márc. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Azt írta az fogyatékos, hogy menjek át rajta kocsival és még fizetne is érte.
2022. márc. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgettem vele, majd rám írt az egyik családtagja, hogy skizofrén beteg az illető és én a legújabb mániája vagyok. Meg hogy nem az, akinek előadja magát.
2022. márc. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tinderen megismertem egy nagyon értelmes, jó humorú, művelt pasit, tényleg öröm volt vele beszélgetni bármiről. Aztán pár nap non-stop beszélgetés után óvatosan előhozakodott a lábfétisével, na onnantól lejtmenetbe kapcsoltunk. Hiába próbáltam finoman leszerelni, egyre jobban gerjedt a témára, a végén már összefüggéstelen szavakat írt kb és lábas képekkel bombázott percenként, tőlem is kepekért kuncsorogva, nagyon para volt. Nyilván letiltottam, de fú.
2022. márc. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Megismertem egy fazont, aki három tök jól sikerült randi után a negyediken gondolta csak úgy mellékesen megemlíteni, hogy amúgy házas, de Tökre El Akar Válni, csak olyan nehéz megoldani a szétköltözést és nehezen veszi rá magát, hogy összetörje a felesége szívét, de istenbizony hamar letudja majd. Nyilván otthagytam a vérbe :D
2022. márc. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!