Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nagyon benéztem?

Figyelt kérdés

Ahol lakom, mostanában feltűnt egy új arc, de főként azáltal hogy 1-2 hete nézegetett, az azért feltűnik az embernek:D

Plusz amikor meglátott az utcába akkor párszor “mókolt” az autónál lassabban:D

Sokszor összefutunk, de nem az én lépcsőházamban lakik, így távolról érintkezünk.

Múltkor egy időben értünk haza, én az nap sikeresen elhagytam a rajtam lévő gyűrűt miközben cipekedtem a szomszéd néninek.

Ma láttam, és rákérdeztem( előtte sose beszéltünk csak nézett) hogy “

Szia bocsi, de múltkor leeshetett a gyűrűm, láttad esetleg?”

Tök kedves volt, mondta hogy nemrég költözött ide, nem ismer senkit,(mert mondtak hogy rajta kívül sajnos két embert ismerek látásból) és sajnos nem látta, ha látja azonnal szól ott helyben.

Aztán kb még váltottunk pár mondatot és elköszöntünk.

Ha esetleg azért nézett volna mert tetszem neki, kapva az alkalmon elkéri a nevemet vagy bármi?

Reménykedtem benne hogy sor kerül erre, és az ékszerem pont jó indok volt hogy beszéljünk:D


2022. márc. 8. 20:15
A kérdező szavazást indított:
Fog kezdeményezni ha lát párszor
Nem érdekled
Nem merte elkérni a neves vagy bármit
9 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A türelem rózsát terem. Legközelebb lehet többet beszéltek, ilyen apropóból lehet eszébe sem jutott telefonszámcsere. Btw, lehet azt hitte a jegygyűrűd keresed!
2022. márc. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Basszus erre nem is gondoltam!:D

De most honnan tudná akkor hogy mégsem? 😌

2022. márc. 8. 20:21
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Ez kb olyan volt mintha jelezted volna neki, hogy házas vagy.
2022. márc. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Basszus:D
2022. márc. 8. 22:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb látod, kérdezd megint a gyűrűről, és mondd, hogy egy gyerekkori barátnődtől kaptad, azért keresed ennyire. Legalább ezt a részt könnyen letisztázhatod.
2022. márc. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Az a baj hogy az feltűnő lenne hiszen azóta eltűnt nyílván sajnos:(

Reménykedem hogy rákérdez ha lát!:D

2022. márc. 8. 22:26
 7/9 anonim ***** válasza:

Oh,sztm igen,egy normális,segítőkész srác lehet,de kizártnak tartom,hogy akart tőled bármit is.

Szerintem beszélgess vele,ha bejön!

2022. márc. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. márc. 9. 14:58
 9/9 A kérdező kommentje:
Fejlemény : tegnap lépett, elkérte a nevem beszélgetés után, majd bevallotta hogy gondolkodott rajta egy ideje csak nem mert lépni :)
2022. márc. 10. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!