Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, ha úgysem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha úgysem lehet az enyém?

Figyelt kérdés
Próbálok rövid lenni. Van egy férfi, jóval idősebb nálam, akivel tetszünk egymásnak. Vonzódunk egymáshoz. De nem lehet semmi köztünk, mert neki felesége/párja van, illetve egy lánya, nekem pedig szintén van párom. Azaz részéről lehetne, mert kezdetben csak bókolgatott (neten) majd végül már azt is kimondta, hogy nagyon vonzódik hozzám, és szeretne lefeküdni velem. Én ebbe nem mentem bele, ezt a tudtára is adtam, hogy sem a párommal szemben nem tenném ezt meg, sem az ő családjával…nos ezután ritkábban írt, de bárhogy is tudom, hogy el kéne felejtenem őt, nem megy..haragszom rá, amiért ilyet akarna tőlem, sőt ha csak erre kellenék neki..de még így sem tudom őt elfelejteni. Azt hiszem ez plátói dolog részemről..és nem hiszem, hogy elválna/ elhagyná a családját..úgy pedig szeretői viszonyba nem mennék bele..és tudom hülyén hangzik, de elfelejteni sem akarom. De akkor mit tegyek?

2022. márc. 9. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak 1-2alkalmas leszel neki nem több, te fogsz szenvedni
2022. márc. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom, ezért sem mennék bele…de ugyanakkor képtelen vagyok “elengedni”.
2022. márc. 9. 20:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak ki fog használni, legyen eszed!
2022. márc. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Durva. Kerüld el, mert te simán engednéd a végén hogy kihasználjanak. A jelenlegi csávód nem csak kihasznál ugyanúgy, és azt élvezed?
2022. márc. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy szexkapcsolat nem kihasználás, kölcsönösen élvezetet adtok egymással.

Az meg hogy nős... millió oka lehet a féltelépési szándékának.

Nem minden csak fekete vagy fehér

2022. márc. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2 ha tudod minek pontozod le a válaszom??!
2022. márc. 10. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"De akkor mit tegyek?"

Örülj a párodnak. Találj ki vele valami jó programot. Mondd meg neki, hogy örülsz, hogy ő van neked.

2022. márc. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!