Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól értem a mondanivalóját?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól értem a mondanivalóját?

Figyelt kérdés

Megnéztem ezt a klippet: https://www.youtube.com/watch?v=ELb8roctzhI


Jól látom, hogy ez remekül prezentálja a mai párkapcsolatok alapvető problémaforrását: "Ha nincs baj, csinálok!"


Mert ugye: Van a pár. Csinos nő - jó pasi. Láthatóan van lóvé, hiszen szép lakás, okos óra, nagy telefon,... .

Erre a nő, nem képes elfogadni a helyét, és a szerepét, és támadja a férfit.


Majd a végén a nevelőpofon helyre teszi, és elfogadja, hogy jobb ha okos lesz, és nem vesz észre mindent.


Hiszen egy okos nő, olyan mint a 3 bölcs majom.: [link]


2022. márc. 10. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Most tekintsünk el attól, hogy ez egy silány zene, sablonos szöveggel és klippel... De tényleg, ezt a témát ilyen klippel eddig megcsinálták kb 17000000X, csak jobban. Na mindegy....

Szóval ha ezt vonod le ebből, akkor nem vagy mélyebb érzelmi világú, mint amilyen mélyenszántó ez a zene meg ez a klip. Ez egy kapcsolat hullámvölgyei és rossz döntéseit akarná bemutatni és hogy a végén együtt maradhatnak, de valami eltört, és nehéz úgy megint boldogan együtt működni, hogy a bizalmat egyszer eljátszottad már, sőt agresszív és bántalmazó is voltál.

De szerintem csak trollkodsz, ennyire nem lehet félreérteni.

2022. márc. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A tény hogy te ilyen videókkal próbálod feldolgozni hogy egyedül fogsz meghalni, valamilyen szinten komikus.

Az viszont, hogy a gyk-ra is magaddal hozod a lelki degenerációdat, már nem az.

2022. márc. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Jól értem a mondanivalóját?"


Nem.


Szívesen.

2022. márc. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem jól érted.


Szerintem próbáld meg megnézni néhányszor figyelmesebben.

2022. márc. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!