Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számít nektek hogy a közösségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít nektek hogy a közösségi médiában is felvállaljon a párotok?

Figyelt kérdés

Például legyen megjelölve hogy kapcsolatban vagytok? Vagy ha kiraktok valamit esetleg egy képet magatokról akkor azt be likeolja e a párotok?


Hülyén hangzik de nekem jól esnének ezek a dolgok. De még a való világban se ismerek egy barátját sem. Egyszerűen mintha nem léteznék. Mintha titkolná hogy együtt vagyunk.


2022. márc. 10. 15:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
És az, hogy a közösségi médiánál többet számít neki a valóság, már fel sem merül?
2022. márc. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De oda van írva hogy az életben sem találkozok senkivel akivel ő kapcsolatban van.

Soha nem megyünk együtt sehova. Semmi közös program sincs. Ő megy de engem soha nem visz magával.

2022. márc. 10. 16:05
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nem számít, de azt hiszem, itt valójában nem ez a kérdés.


Nézd kérdező, van akinek fontos a Facebookon a profilja (pl kitenni a munkahelyet, iskolát, kapcsolatot, anya-apa beállítása) másnak meg nem. Ez a kisebbik baj, ezt még megértheted szerintem, hogy nem akarja.

A nagyobbik gond, hogy nem ismered a barátait. A családjával találkoztál már? Ha velük sem, akkor én a helyedben megkérdezném, mikor tudok velük összefutni, mert már szeretnéd megismerni azokat az embereket, akik fontosak az életében.

2022. márc. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Nekem bizonyos szinten fontos, pl. hogy kinn legyen, hogy kapcsolatban vagyunk, de erről azért le tudnék mondani.

Ami viszont kiverné a biztosítékot, hogy ha egyetlen barátjának sem mutatna be, amikor elvileg már együtt járunk, párkapcsolatban vagyunk. Ez, hacsak nincs nagy földrajzi távolság, nonszensz.

2022. márc. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Másfél év alatt kb 3szor találkoztam a családjával.
2022. márc. 10. 16:07
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Nekem annyiból számít, hogy így kevesebb kéretlen ismerkedős üzenetet kapok.
2022. márc. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Másfél év az már egy szép kapcsolat. Viszont ha se a fészbúkon se főleg a való életben gyakorlatilag nem vállal fel, az ennyi idő után már elég gáz. Igen, nekem is rosszul esne.
2022. márc. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Sőt, direkt megkértem hogy ne rakjuk ki. Gyárban dolgozik. Tudom milyenek, kitárgyalnak mindent és mindenkit. Nem vagyok kíváncsi a tirpák falusi paraszt ismerőseinek a megszólalásaikra. (olyan a párom, hogy mindent elmond kéretlenül is, így mindenről értesülök). Nincs kint közös képünk se emiatt.


A másik meg, nem akarom hogy jelölgessenek az ismerősei.

Voltak olyanok akik bepróbálkoztak volna. Jó barátai vannak.

2022. márc. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

Nekem nem, soha nem raktam ki. Nem látom értelmét, mert amúgy se szoktam kirakni semmit oda, másrészt meg úgy vagyok vele, hogy akikkel tartom a kapcsolatot, azok tudják enélkül is, a többieknek meg igazából nem szükséges látnia. De nem vagyok ezzel egyedül, sok ismerősömnél nincs kint semmi ezzel kapcsolatban, pedig boldog, tartós kapcsolatban vannak, csak nem olyan típusok, akik szívesen tesznek fel magukról dolgokat közösségi felületekre.

Ezzel szerintem nincs baj, azzal viszont igen, hogy nem ismered a barátait 1,5 év után se és nem csináltok közös programokat. Így tényleg olyan, mintha nem vállalna fel nyilvánosan.

2022. márc. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Rólam sincs fenn kép. Ha bejelöl, csak azt látják, kapcsolatban van egy pindúr pandúrral. Nem érdekel ez.
2022. márc. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!