Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok ti öszejönétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti öszejönétek olyan csajjal aki nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
Nyilván hosszú távú dologra gondolok nem pedig szex kapcsolatra
2022. márc. 11. 22:22
1 2
 1/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Minden további nélkül, mert én sem akarok.
2022. márc. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Ah ilyet keresek. Ha találnék azonnal dobbantanék a jelenlegi kapcsolatbol
2022. márc. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan nem, mert én szeretnék gyerekeket. Viszont épp emiatt egy másodpercig se hitegetnélek ennek az ellenkezőjéről. Ugyanakkor saját baráti körön belül is ismerek több embert, aki nem szeretne gyereket, úgyhogy nem gondolnám, hogy ne tudnál ilyen pasit találni.
2022. márc. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ebben hasonkóan gondolkodnánk.
2022. márc. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Igen, nekem amugy sem fontos.

Ha valaki akar gyereket, azt csak3 ev stabil kapcsolat után

2022. márc. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Csak olyannal
2022. márc. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%

Persze.

Közben összejövök olyannal is, aki akar.

Problem solved.

2022. márc. 12. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Én mindenképp megkerdeznén az okát! Én is kijelenetettem ismerkedéskor, hogy nem akarok! Elkezdte firtatni az okát! (Ennek 15 éve) Elmondtam, hogy ennek főleg anyagi okai vannak, mert nem keresek annyit, egy gyerek iszonyú pénz (már tapasztalatból is tudom) - Neki akkor már volt háza, jól menő vállalkozása. Megnyugtattott, ha csak emiatt izgulok, akkor amiatt nem kell idegeskednem, mert az nem az én dolgom! Az is zavart, hogy nekem volt egy 32nm.es lakásom, (félig örökölt) neki meg egy 2 szintes Budapesti, 12.kerületi háza. Elvett feleségül...de a házasság előtt szerzett vagyon, az ugye külön vagyon! Ha el akarna válni, nekem semmim nem lenne kb., ráadásul én nem birnam ki, ha a gyerekeket, akit én szültem, én neveltem, én hordtam a szivdm alatt 9 hónapig, egyszerüen csak elvennék! Így továbbra sem akartam gyereket.... Végül házassági szerződesben lett kikötve, hogy amennyiben születik gyerek, válás esetén, enyém a ház, az auto amit használok! (Ha bizonyitottan felrelepek, nem ervényes) Örömmel aláirtam! Es most mar van két kamasz kislányunk! Egyszerüen annyi szar példat lattam magam körül, hogy férfiak hogyan semmiznek ki nőket, hogy én amiatt nem akartam. És szerintem nem vagyok egyedül ezekkel a gondolatokkal....Szerintem a legtobb Nő akar gyereket, csak sokszor hiányoznak a megfelelő feltételek....és emiatt egyből ravágják, hogy nem! (Nyilvan van kivétel és van nő, aki tényleg nem akar! Azzal sincs semmi baj
2022. márc. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, már én sem szeretnék.
2022. márc. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hol a csajszi?
2022. márc. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!