Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, összeköltözés után...

Lányok, összeköltözés után hogyan oldottátok meg a szőrtelenítést?

Figyelt kérdés
Gyantáztatni szoktam, és minimum 4 hetet kell várnom, mire visszanő annyira, hogy normálisan rá lehessen menni még egyszer. Mi van a maradék 3 héttel?
2014. nov. 12. 23:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Én átszoktam borotvára. Szerencsére elég heti 1x-2x, mert nem látszik, de gyantával hónapokat kellene eltöltenem félig szőrösen. A párom pedig szerencsére tisztában van ezekkel a biológiai folyamatokkal, szóval nem hal szörnyet, ha meglát egy szőrszálat.:)
2014. nov. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
90%
egy jó epilàtor tuti siker :) az enyémmel kb 3napos (ha előtte borotvàltad) szőrt is kilehet màr szedni, amit meg esetleg mégse szed ki leborotvàlom, ha kicsit mégis szúrnék azt meg megérti, tudja hogy az epilàlàshoz néha muszàj
2014. nov. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Mi nem csináltunk belőle gondot, ha épp otthon volt, előfordult, hogy a gépen játszott, míg én szőrtelenítettem. Nekem meg sem fordult a fejemben, hogy esetleg nem fog neki tetszeni, hogy nem mindig vagyok sima és szőrtelen (akárhol is). Ember vagyok én is, nem csodanő, jól tudja ezt ő is.

De ha téged/titeket ez zavar, akkor én is az első válaszoló megoldását javaslom: borotva.

2014. nov. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagyunk összeköltözve mégis tisztában vagyunk egymás szőrtelenítési szokásaival, így nem csinálunk belőle problémát, hogy most épp pici szőr van vagy nincs. Mióta vagytok együtt, hogy nálatok ez ennyire tabu? Azért vannak ennél cifrább dolgok is...
2014. nov. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

Akkor szortelenitek amikor van idom,kedvem es energiam.

Ilyenkor borotvahoz nyulok. De a ferjemet a legkevesbe sem erdekli hogy hol es mennyire vagyok szoros. Hidd el evek multan le se tojja majd!

2014. nov. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
91%

Nálunk sem téma ez, mert tudja a férjem is, hogy a nőkön is nő szőr.

Amikor van időm és energiám, akkor szoktam epilálni. De ha van pár szőrszál rajtam, az sem érdekli.

Egyébként a terhesség végén még segített is, mert már nem értem el minden területet :)

2014. nov. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
84%

Mindig meglepődök, hogy milyen kapcsolatok vannak.

Ha ez ilyen tabu, meg ciki, meg mit tudom én, akkor komolyabb dolgokat, hogy beszéltek meg?

2014. nov. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Egy ideig nagyon fogsz igyekezni vagy így vagy úgy. Aztán majd rájössz, hogy nem lehetsz tökéletes minden áldott nap és ő sem várja el, meg nem is zavarja. A gyantázott szőr eleve vékonyabb, kevésbé feltűnő, és nem nő hosszúra két alkalom között, mert akkor nem is lehetne leszedni, ha túlnöveszted. Azért nem madárfészkeket növesztesz magadra, hogy gáz legyen.
2014. nov. 13. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Miért,összeköltözés előtt odafigyeltél hogy meg ne lássa a lában a gyantázás utáni 3-4 hét között,vagy mi? :O
2014. nov. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is az ugrott be.. Hogy abban a2 hétben amíg már látszott és nőtt vissza sosem látott?


Nme csináltam belőle ügyet, áktalaban még be is segít, pl a hónaljamnál..

Mivel smink nelkül is látott már,mes is szőrtelenítettem őt...

Persze nem mondom, ogy mindent kell a másik előtt, de nekünk ez nem tabu.

Egyébkent nincs baja a szőrre( ami nekem fura) nem zavaja sehol, de tudja, hogy ez az elvárás ma az igényes nőnek..


Felnőtt emberek vagytok elvileg, és konoly kapcsolatban, furcsa, hogy ezen problémázol.

2014. nov. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!