Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nő és férfi közt valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő és férfi közt valóban lehet barátság?

Figyelt kérdés
Anélkül, hogy egyik a másik iránt később többet érezne?
2022. márc. 13. 21:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%

Személyiség és személyiség közt valóban lehet barátság?


Én csak akkor nem érzek szerelmet, ha a másik nem nyitott rá.

2022. márc. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
48%

Nekem is van egy lány barátom, már nagyon sok éve, és én sokkal többet érzek iránta, de ő azt hiszi, hogy barátok vagyunk. Nem merem ezt neki elmondani, mert ha véletlen nemet mondana, az akkor számomra a kapcsolat végét jelentené, mert nem birnám elviselni a helyzetet.


De 99%-ban nincs barátság fiú lány között, mert lehetetlen, hogy az egyik fél ne érezne valamikor is többet, vagy gondolna bele többet a dologba.

2022. márc. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehetséges, kkivéve, ha mindkét félnek van/volt már párkapcsolata, így tudja, mi fán terem az emberi kapcsolatok, vagy épp az eegyszerű barátságok is.
2022. márc. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 harebell ***** válasza:
100%

A férfi-női barátság számomra nem is kérdés, hogy létezik, nekem is vannak férfi barátaim.

Az egy ágyban alvás azért jóval kényesebb téma. Fiatalabbként, szingliként olykor előfordult nyaralás, kempingezés stb során, tényleg nem volt benne semmi több, viszont a páromra való tekintettel már nem tennék ilyet, egyszerűen nem érzem helyénvalónak, pedig amúgy ugyanúgy nem történne semmi.

2022. márc. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Inkább nő és nő között nem lehet barátság.
2022. márc. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!