Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel mit akar el érni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mit akar el érni?

Figyelt kérdés
Külföldön dolgozik... (én is éltem évekig)... Állandóan felvag, nagyzol! Milyen márkás ruhái, kocsija, lakása van. Mennyi lehetősége mármint csaj /nő kapcsolata lehetne. Ezzel a viselkedés el engem inkább taszította mint vonzott. Ilyen viselkedésel kompenzálni akár valamit vagy csak a sok hülye kis libanal bevalt aztán úgy van vele, hogy nálam is? Ezzel az egésszel vágta el magát nálam. Aki csak, ezekkel tud felvagni mint férfi... Hát nálam nem nyerő. N30
2022. márc. 16. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges ezen rágódni. Ha minden idióta férfiről kiírnék ide egy kérdést, aki szánalmas szöveggel próbált nálam bevágódni, akkor egy csomó időm elmenne rá 😀 Megpróbálta, nem jött be.

Igen, van az a kategória nőben, akinél bejön ez a parasztvakítás, biztos ebből indult ki. Lépj túl rajta és nem pazarold az energiád arra, hogy az ilyen idiótákat megértsd.

2022. márc. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem azért, csak ezzel akár felszedni not magának? A stratégia érdekel leginkább de kossz szépen! :)
2022. márc. 16. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!