Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek írjak rá? De ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak rá? De ha igen, akkor pontosan hogy fogalmazzak?

Figyelt kérdés

Meg voltam hívva egy baráti találkozóra tegnapra. Egy bárban voltunk, aztán felementünk egyikünk lakására. Én ebbe a társaságban viszonylag friss arc vagyok, de vannak, akik már 10+ éve összejárnak.

Na már most, mikor felmentünk a lakásra, és ott folytatódott az iszogatás, sőt, elkezdtünk egy römi partit, akkor előbukkant egy nő. Na már most, még mielőtt egyáltalán felmentünk volna, a házigazda mondta, hogy most nála lakik a húga 2 hétig. Szóval mikor ez a nő felbukkant, rögtön tudtam, hogy a házigazda húga lesz az. Hasonlítottak is nagyon arcra, de testalkatra és hajra nem.

Rendkívül dögös volt ez a nő, akkor ért haza a bátyjához. Meg is mondta, hogy randin volt, egy első randin. De azt is hozzátette, borzalmasan sikerült, nem lesz 2. randi, ugyanis a randipartnere a randi végén benyögte, hogy amúgy házas. És nincsenek válófélben sem, csak simán házas, de attól még ismerkedik, mert el tudja képzelni, hogy a nagy szerelem még kinn várja az életben. Ezen jót nevetettünk, a házigazda húgával együtt.

Nagyon dögös nő. Vállig érő, hullámos szőkésbarna haja és frufruja van. Bájos az arca, barna a szeme. Az alkata karcsú, magas. Egy dögös fekete térdig érő ruhában volt, fekete harisnyában, fekete szövetkabátban és fekete bokacsizmában. Totál a retinámba égett, nagyon tetszett nekem. Szingli vagyok ugyanis.

Bement, de aztán újra kijött, és becsatlakozott a 2. römi partiba, amit nem mellesleg meg is nyert. Számomra egy 10/10 kategória ez a nő.

Azóta is az jár a fejemben, hogy lehetnék én a következő randipartnere. Mindketten szinglik vagyunk, ismerkedésre készek. Írjak rá Facebookon, hogy hahó tegnapról vagyok, szívesen randiznék vele?


2022. márc. 19. 13:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Kérj egy römi-visszavágót :D
2022. márc. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!