Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Általában milyen jele van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában milyen jele van annak, ha egy pasi vonzódik, szerelmes?

Figyelt kérdés
Csak jelek érdekelnek.
2022. márc. 20. 19:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ja bocs, szerelmes?

Akkor felejtsd el az előző kommentem.

2022. márc. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Mindegy minek nevezzük. Érdeklődő akkor
2022. márc. 20. 20:04
 13/21 anonim ***** válasza:
32%

#6


Mert ronda vagyok :). Nem fogok egy nőt se zaklatni meg kellemetlen helyzetbe hozni, úgyis nemet mondana. Egyébként elméleti síkon érdekes ez, mivel ronda vagyok nem tetszenék neki így nyilván észre se venné :). Sok hozzám hasonló van, ezért mondom.

2022. márc. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Minden embernek megvan a hozzá illő kis társa. Ne mondd ezt.
2022. márc. 20. 20:07
 15/21 anonim ***** válasza:
73%
Hát ezt a másik félnek is észre kell vennie! Kedveskedik! Áldoz rád az idejéből, megváltoztatja a programját miattad! Keresi a társaságod! De nem mindenki ugyanúgy fejezi ki magát!
2022. márc. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
62%
A barátom mindig kereste a tekintetem és a társaságom, ugyanakkor könnyen zavarba is tudott jönni. Ha volt valami, amiről beszélgetni szeretett volna, elsők között keresett és ha együtt voltunk flörtölt és közeledett (mind a beszélgetésben, mind fizikailag).
2022. márc. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Utolsó, amit írsz mind megvan, egyedül a fizikai kontakt hiányzik.
2022. márc. 20. 20:33
 18/21 anonim ***** válasza:
76%
De szoktál vele egy légtérbe lenni? Találkozni vele?
2022. márc. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Keresi a társaságod, sokat beszélget, próbál megnevettetni. Esetleg puhatolózik az ízlésedről, mi tetszik neked, stb. Próbál kedvedre tenni, keresi, hogy lehet a segítségedre. Sok férfi nem mer megérinteni nőket, tartanak a visszautasítástól. Főleg munkahelyen, ebben a meetoo világban. Ha esetleg te megfognád a karját, vagy valami, akkor biztosan venné a jelet.
2022. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
77%
Valahogy mindig próbál a közeledben lenni, melléd ülni, hozzád igazítja a rutinját (munkahelyen pl. akkor megy enni/cigizni amikor te). Sokszor észreveszed, hogy néz. Ha félénk, akkor gyorsan elnéz máshova, ha találkozik a tekintették, de észrevehető, hogy többször figyel, mint a többiek. Próbál mindig segíteni, ha van ott más férfi is és rá figyelsz, megpróbálja magára irányítani a figyelmedet. Ha többen beszélgettek, figyeld a lábát. Az felé fordítja a cipője orrát, aki neki tetszik, akire figyel. Ha általában te vagy az, feléd fog fordulni ösztönösen a testével. Kihúzza magát, a kezét a zsebébe akasztja, csípőre teszi, babrál a ruhájával (négyszemközt jobban megfigyelhető). Mélyebb hangon beszél hozzád,észreveszed, hogy a testére is rápillant, végig ér. Üléskor szétteszi a lábát (ez ösztönös), a kezével vagy a poharát/flakont piszkálja, vagy a cigarettát, valami kerek dolgot. Ha ez napok, hetek óta így megy, félénkségtől függőben, meg fog akarni érinteni. Közel jön, egészen az intim szférádba szinte és ha bátortalan típus, úgy fogja álcázni, hogy véletlennek tűnjön, ahogy súrol a könyökével, vagy átad egy tárgyat, hogy az ujjai picit hozzáérhenek a tieidhez. Ha teszteld és 1-2 nap megváltoztatja a rutinod, nem nézel rá, "véletlenül" nagyon leköt ék mások, sokkal határozottabban észrevehető mindez. Van, aki néha el is vörösödik, ha sikerül és tovább tudod tartani a szemkontaktust. Én most jelenleg a testbeszédet, mimikát tanulmányoztam (Aspergeres vagyok és sosem ment az értelmezése az életben), ezeket tanultam a vonzalomról nemrég (és vélem felfedezni a munkatársam reakcióiban).
2022. márc. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!