Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vészeljem át a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vészeljem át a szakítást ha nincsenek barátaim, nem tudok hová menni és ilyenek a körülmények?

Figyelt kérdés

6 év együttélés és 1 év jegyben járás után elhagyott a párom. Szabályosan rosszul vagyok. Reggelente égető fájdalom van a mellkasomban, alig alszok, nincs étvágyam.

Most olyan gondolataim vannak, hogy nincs jövőképem, mert ebben az országban, ilyen ingatlanárak mellett egyedülálló nőként sosem lesz annyi pénzem, hogy saját házat vegyek. Sosem lesz gyerekem, egyedül fogok megöregedni, mert már 28 éves vagyok. De legjobban az fáj, ahogyan bánt velem. :( Én szerettem és úgy látszik, hogy feleslegesen tepertem a kapcsolatunkért.

Jó lenne találkozni valakivel, közös programokat szervezni, bármi. Nincsenek barátnőim. Egy se. Csak a párom volt nekem. Ráadásul Home Office dolgozok!

Videóhívásban látom a kollégákat is.

Sajnos haza kellett költöznöm a szüleimhez, mert egyedül nem tudok egy albérletet fizetni. Anya és apa pedig folyton kiabálnak egymással minden hülyeség miatt, ezért is fáj a fejem.

Sajnos egyedül úgyse tudok mit csinálni. Nincs a közelben mozi, vagy ilyesmi. Igazából nem tudnék hová menni, ez egy 8000 lakossal bíró kisváros. Az ex is itt lakik, nem is szeretnék találkozni vele. Nem tudom feltalálni magam és állandóan az exemen kattogok. Még nem lennék képes új kapcsolatot kezdeni, februárban szakítottunk. Ma reggel talán egy kicsit jobban vagyok, mert kitakarítottam és végre nem csak fekszek.

Nem tudom hogyan foglaljam le magam. :(

Mi az amit egyedül is tudnék csinálni? Főzésre gondoltam, de a szüleimet semmi kedvem hallgatni amíg a konyhában ténykedek. Most “lánykori” szobám rabja lettem. 😅


2022. márc. 21. 08:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
Nemhigy azon kattognál hogyan csinálj oénzt vagy nyitnál fundamenta lakaskasszát es egy önállo élet felépítésén, ezzel párhuzamban szociális háló kiépítésén, számomra érthetetlen az, hogy szakitas után szülőknél élve csórón, a mozi kikapcsolódas a legégetőbb neked.
2022. márc. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Első lépésben (ha még nem tetted) minden kapcsolati lehetőséget szakíts meg az exeddel. Senkinek nem hiányzik az, hogy esetleg kiposztolja (számodra) az újdonsült barátnőjét és a közös programjaikat.

Második lépésben szerkessz magadnak egy napirendet, amit be is tudsz tartani. (Felkelés és lefekvés közti napi tevékenységek megtervezése a következő hétre.)

Harmadik lépésben az interneten keress olyan dolgokat, amik érdekelnek, és be is tudod szerezni azokat. (Pl: könyvek, technikai cuccok, esetleg "gamer" cuccok) Ez mind arra jó, hogy valami leköt (agytorna), és ha még csak pár órára is, de kirobbant a valóságból.

Negyedik lépésben kicsit változtathatsz stílust is, persze nem drasztikusan. (Ruhatár, smink, "hozzáállás".)

És végül ötödik lépésben, ne azon agyalj, hogy mi nem stimmelt, mert már mindegy. 28 évesen ez még nem a világvége. Még előtted az élet nagyobbik része... :,D

2022. márc. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

#1 Nem szakítás, de ugyanúgy kilépett valaki az életemből: 15 éves koromban elhunyt az édesapám, akivel nagyon jó volt a kapcsolatom.


Tudod, mit csináltam másnap?


Cukrászda. Séta a mezőn. Netes játékok.


A legjobb barátnőm nem is nagyon mert nekem írni, nem tudta hogy mivel segítene. Én írtam rá, hogy csináljunk valamit, akármit, nem akarok otthon ülni és ezen kattogni.


Nagyon sokat segített, hogy ott volt, és lekötött.


Szóval igen, nekem is égető szükségem volt egy mozira (mentem volna oda is, ha lett volna a környéken) és kikapcsolódásra. Először le kell magad "földelni", hogy képes legyél szembenézni a nagyobb problémákkal.

2022. márc. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Első, te, pont gondolkodok rajta. De az nem egyik napról a másikra dolog.


Második köszönöm! Sosem gamerkedtem na most lehet, hogy ráfanyalodok.

2022. márc. 21. 09:01
 5/12 anonim ***** válasza:
38%

1.: Külföld nem opció?

2.: Miért nem keresel szállásos melót? Sereg, katonaság, szálloda,...

3.: A legtöbb nő nem is vesz, pláne egyedül lakást. Ezért is kell kanit fogni. De nem csóró szépfiút, hanem olyat, akinek van lakása, és normális fizuja.

2022. márc. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
2#, 3# nagyon jókat írt!! Tökéletes stratégia a két válasz együtt. Esetleg, ha szerdán ráérsz, én szívesen kirándulnék veled. Voltam/vagyok hasonló helyzetben, ráadásul veled egyidős nő vagyok. Ha gondolod, írj. :)
2022. márc. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Merre élsz kedves 6.?


(Seregbe nem mennék, szálloda max külföldön jó pénzért, de amúgy szellemi munkát végzek)

2022. márc. 21. 10:16
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Pesten élek, viszont nem okoz gondot távolabbi pont sem, számomra a kirándulás, csavargás, kikapcsolódás, feltöltődés a lényeg. Simán elmegyek egyedül is, csak gondoltam hátha lenne kedved neked is kicsit kiszakadni ebből az állapotból. :)
2022. márc. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Elhiszem,hogy rossz helyzetben van. Én is ebben a cipőben járok.

Bár nálunk inkább ilyen telefonon összeveszős szakítás volt,tehát még bármi is lehet …


Én sem találom a helyemet,a “párom” elmarta a barátnőimet. Tudom,hogy nem voltak főnyeremények,de legalább volt,akikkel eljártam.


Én napközben dolgozom,de akkor is csak jár az agyam. A délután legrosszabb… Mivel még remenykedek,hogy helyre hozhatjuk így valamennyire tudom magam tűrtőztetni. Bàr a sírás hamar elkap …


2 évvel ezelőtt az ex megcsalt,haza kellett költöznöm. Semmim nem maradt,mindent oda adtam a közös életbe,még a megbeszélt dolgokat sem fizette ki…. Akkor magam alatt voltam,de nem a pasi,inkább amiatt,hogy mindenem oda lett. Barátaim akkor nem voltak,csak egy kutyám.

Mikor éreztem,hogy felőröl a düh,bedugtam a fülemet és órákig sétáltunk a kutyával :)

2022. márc. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Hát panaszkodni jöttem. A páromnak van új barátnője. Ráadásul régi osztálytársam volt a csaj. Ez nagyon kiborít. Múlthéten jól leittam magam. Nem szoktam ilyet csinálni, de most úgy jött magától. Ma meg egész nap gubbasztottam a szobámban.


Amúgy én hát dolgozgatok, gyűjtöm a pénzemet és talán egy nap engem is megtalál a szerelem. Befizettem egy útra, Ciprusra, ahova tök idegenekkel megyek. Egyszer találkoztam velük, a facen beszéltünk össze. Fuh, félek ettől egy kicsit. Meg attól ha sok lesz a hotelban, a strandon a szerelmes pár, kiborulok.

2022. jún. 17. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!