Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van itt ennyi kiégett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van itt ennyi kiégett, frusztrált ember?

Figyelt kérdés
Elolvastam pár egyszerű kérdésre a válaszokat és hihetetlen, mennyire mélyen van egyesek empátiája meg az agya is milyen sötét. :D Miért? Ennyire gáz réteget vonz a gyakori?
2022. márc. 21. 17:52
1 2
 11/14 Dzsoki ***** válasza:
Tiltakozom! Nem mindenki érzi rosszul magát itt! Vitázni,valóban csak értelmes emberekkel lehet. Sajnos,nem a többség,de vannak. Meg olyan is van,ahogy a 10-es írta,hogy nagyon,nem értettünk egyet. A fiatalember buza,én meg hagyományos vagyok. Itt is,privátban is,mindketten fújtuk a magunkét. Jó,akkor felajánlottam,hogy találkozzunk egy felnőtt klubban. Az én beállításom a többség,de az övét is tűrik. Mondvacsinált okokra való hivatkozással,nem mert eljönni. Én.mertem volna.
2022. márc. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Számomra azz élet nehéz, a társas kapcsolatok, az emberekkel való kapcsolódás nekem nem megy. Emiatt is vagyok frusztrált.
2022. márc. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
63%

Balkáni ország vagyunk, kommunista visszamaradottsággal, gyűlölködő kampányra szocializálva. Eleve rengeteg a frusztrált ember, csak az ismerősök felé mindenki pozitívabb. Itt meg, jobban kicsapódik az egész, mert anonim és így bátrabbak. Sokan jönnek olyanok, akiknek normális életük sincs.

Ehhez jön még, hogy ez az oldal is arra kondicionál, hogy vagy beszólj, vagy egyetérts a tömeggel. Érveket alig látni bármilyen témában, az is úgy néz ki, hogy a nőknek cukikat felpontozzák, minden mást le.

2022. márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Dzsoki ***** válasza:
13-es! Majdnem igaz! A balkáni ország,igaz. Érveket alig látni,igaz. A cuki nem feltétlenül! Ugyanis,itt senki sem köteles indokolni a pontozását! Vagyis,csak arra jár,nem is érdekli a válasz,de pirosat ad. Főleg,ha valamilyen témában,nem értettünk egyet. Nekem ki van írva a nevem,így akár név alapján is kaphatok pirosat. Szó szerint nem,szellemiségéggel megegyezően írtam választ. A másik zöldet,én pirosat kaptam. Személy szerint,nem pontozok senkit sem,hanem érvelek.Akár mellette,akár ellene.
2022. márc. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!