Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más hogy viseli ha a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más hogy viseli ha a párja más nőt dicsér nyíltan?

Figyelt kérdés

Ma történt egy olyan, ami annyira felidegesített, hogy azóta is a plafonon vagyok.

A párom beszélt a haverjával telefonon, és elkezdett ajánlgatni egy nőt neki, illetve már egy ideje mondja neki hogy legalább próbálja ki, jót tenne neki, mert az a csaj jól néz ki, életvidám, laza, és a kollégák is jókat mondtak róla akik már belógatták neki. Miért mondja ennyire, főleg ilyen stílusban, az én fülem hallatára? Kb úgy érzem, hogy neki jön be legjobban, csak itt vagyok én aki kb akadálya annak hogy rá tudjon hajtani. Eleve nem kapok egyáltalán semmilyen dicséretet se a külsőmre se a belsőmre tőle, nem jegyez meg semmi ilyet, de egy ilyen csajt, aki fullra kiteszi mindenét és teszi az agyát meg a fenekét mindenkinek arról meg ilyeneket mond. Egy műszempillás, nagy műkörmű, festett hajú, rajzolt szemöldökű lány akiről szó van, velem meg veszekszik ha teszek magamra bármit, vagy olyan ruhát veszek fel.

Mit kell csinálnom hogy felhívjam magamra a figyelmet, hogy hahó, itt vagyok ám, hallom miket beszélsz, nekem rosszul esik mint az állat, Iszonyatosan megalázol ezzel és nekem kéne ezeket mondani? Üvöltve sírhatnékom van hogy mindenki többet kap a figyelméből és a pozitívumokból mint én. Egyszerűen ha más nőről beszél, akkor azt úgy tudja tenni ahogy rólam sose. Állandóan az jön le egy ilyen megnyilvánulás után hogy én neki rohadt kevés vagyok, és ezek által az én önbizalmam nem erősödik hanem rombolódik. Nem voltam soha az a fajta nő aki kiteszi magát itt ott, de miért az ilyenekre gerjednek a férfiak? Régen is ezeken kellett keresztül mennem, hogy a kiszemeltem engem észre se vett, hanem azt aki vihog, p*csás, teszi az agyát meg riszál, és megint azt érzem hogy én vagyok a szürke kisegér akinek kaparnia kell egy kis figyelemért, törődésért, és azért hogy engem vegyen észre.


2022. márc. 24. 23:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
60%

Én nem vagyok pasi, de azt írod a haverjával beszélt, és NEKI ajánlgatta a csajt..


Azért az kicsit más, én is volt már h "ajánlgattam" a szingli barátnőmnek pasit, de nem azért, mert NEKEM bejön, hanem neki hátha. Főleg ha mondjuk maga alatt van.


Ráadásul ha annyira oda lenne érte, mint írod, nem hiszem h épp őt ajánlgatná. Sztem túlpörgöd ezt most kicsit, a kontextusban nem olyan vészes téma ez szerintem.. Nem csak a levegőbe áradozott róla, hanem a haverjának próbálta benyomni, meg becsajoztatni..

2022. márc. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Továbbolvasva:

"Üvöltve sírhatnékom van hogy mindenki többet kap a figyelméből és a pozitívumokból mint én. Egyszerűen ha más nőről beszél, akkor azt úgy tudja tenni ahogy rólam sose. Állandóan az jön le egy ilyen megnyilvánulás után hogy én neki rohadt kevés vagyok, és ezek által az én önbizalmam nem erősödik hanem rombolódik."


- Ezekről meg beszélj a pároddal. Láthatóan zavar. Amíg nem mondod neki, hogy ez rosszul esik, meg így érzel, addig nem is hibáztathatod.. Ez az első lépés. A párod max onnantól bunkó, ha te szólsz neki az érzéseidről, és ezek ellenére is mást dícsér, téged meg nem. Nem kell ezt szégyellni, őszintén is lehet kommunikálni.. ;)

2022. márc. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki.
2022. márc. 25. 00:06
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

" a kollégák is jókat mondtak róla akik már belógatták neki"

"illetve már egy ideje mondja neki hogy legalább próbálja ki,"

Téged komolyan kicsit sem aggaszt és undorít el, hogy a palid ilyen módon tárgyiasítja a nőket és képes őket csak egy lyukként kezelni?

Hihetelen, hogy mindig vannak ilyen nők, akik nem fogják fel, hogy ezek hatalmas piros zászlók, rólad szerinted hogy szokott beszélni a kis haverjai előtt? Segítek, éppen úgy, mint ahogy előtted ezekről a lányokról.

Semmi önbecsülésed.

2022. márc. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Igen engem is nagyon zavar hogy így beszél a nőkről, többször szóltam is neki érte, de ő szemtől szembe is mond olyat amit nagyon nem kéne.
2022. márc. 25. 06:18
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Legalabb igy megtudod hogyan gondolkodik
2022. márc. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Laylah ***** válasza:
100%
Azon kívül, hogy az eddigi, főleg az első hozzászólóval egyetértek, annyit fűznék hozzá, hogy ha annyira igazán mélyen rosszul esne, már nem lennél vele. Még nem fáj eléggé, hogy kiállj magadért, csicskulsz, hagyod magad, ő meg látja, hogy semmi következmény nincs, így csinálja tovább. Ha annyira zavar, hagyd ott, mert nem fog változtatni.
2022. márc. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Szóltam én már neki hogy fáj nekem amiket mond, ahogy viselkedik és hogy mindenkinek több pozitívumot mond mint nekem, és mindenkivel több időt tölt csak velem nem. Eddig úgy szervezte a programokat is hogy együtt tudjunk menni de már azt sem. Erre meg csak támad.
2022. márc. 25. 09:24
 9/23 Laylah ***** válasza:
100%
...és nem vontad még le a következtetést?
2022. márc. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Mire következtessek? Mindenre van válasz és támadás.
2022. márc. 25. 09:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!